Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ötlet egyedül hagyni a...

Jó ötlet egyedül hagyni a macskát szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves ivartalanitott nőstény macskám.


Sziveszterre elutazunk. Arra gondoltunk h 2 éjszakára(amíg elutazunk) becsukjuk a lakásba rakunk ki nki jó sok enni inni valót. Megfelelő alomtálca és nem lesz gond.


Volt már egyedül a 4 év alatt 1-2 éjszakára,semmi gond nem lett. Volt már egy hétre is amikor nyaralni voltunk de akkor a szomszéd minden 2. Nap átment és kicserélte a vizét kaját adott nki kitalarította az almot stb.

Volt már szilveszterkor a lakásba de akkor otthon voltunk. Vagy vki ott volt vle. Akkor nem parázott a tüzijátékoktól


Nem is az a kérdés h maga az egyedülhagyás jó ötlet-e mert már volt egyedül egy párszor. Hanem h szilveszterkor (amikor durrogtatnak)jó ötlet-e ez?


(Nyilván a lakásba lesz bezárva)



2022. dec. 30. 10:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
#10 és kérdező, ha megbíztok a szomszédban akkor azért szerintem nézzen rá, de vannak cicapanziók, az én szomszédom oda viszi a cicáját ha két napnál többre utazik el. (a kinti állatokat én látom el olyankor, de a ház kulcsát azért nem bízza rám, amit persze meg lehet érteni szerintem)
2022. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez macskafüggő is, szokott félni a tüzijátékozástól?
2022. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azzal se lesz előrébb a cic, ha ránéz a szomszéd, ha fél a tűzijátéktól alapból úgyis el fog bújni, feltételezem ha megjelenik egy félig-meddig idegen nem fog megnyugodni. :)
2022. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
Az enyémek is mindig egyedül vannak, sose volt semmi bajuk.
2022. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%
Persze a ránézés semmiképp nem árthat.
2022. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
11 10es vagyok, nem ismerem a szomszédokat, mindig más lakik ott, így nincs kire bízzam. Elég ijedős, de a kíváncsisága mindig legyőzi a félelmet. A városban tudtommal nem lesz tűzijáték, de az elmúlt másfél évben nem volt éjszaka egyedül.
2022. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 éves ivartalanított nagyon nyugodt csak benti fiú macskánk van. Már 2szer volt egyedül szilveszterkor és szerencsére semmi nem volt. De alapból nem fél a tűzijátéktól, alszik vagy nézelődik pl augusztus 20-án is, pedig a főtérhez közel lakunk, ahol 15-20 perces tűzijáték szokott lenni. Ezért simán egyedül merjük hagyni. Bár több napra még nem mentünk el úgy, hogy legalább 1szer ne nézne rá valaki, de szerintem fel se tűnne neki - olyan kis magának való (de azért szeretgetni tud :) ).
2022. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem eshetőség, hogy a szomszéd vigyázzon rá szilveszter éjjel?
2022. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Válszolok mindenkinek.


Az eggyik szomszéd szintén nem lesz otthon

A másik 20 éves a barátnöjével (buliznak éjszaka nem egy macskára vigyáznak)

A szembeszomszéd totál hülye.

A másik szembe szomszéd meg szintén elutazik.

Azt lehet h megkérjük a 20 évest h nézzen rá nappal

2022. dec. 30. 15:46
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem fél a tüzijátéktól le se sz4rja.
2022. dec. 30. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!