Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kisàllathordozó hàtizsà...

Milyen kisàllathordozó hàtizsàkot vegyek, félős cicànak?

Figyelt kérdés

Mindenképp olyat szeretnèk, amit kèt vállon lehet hordani, mert elèg nehèz, főleg az egyik cicàm. Ő viszonylag nagy testű cica is. Ezt nèztem ki:

[link]


Szerintem, ez elegendően nagy is, viszont az a kis proplèmàm vele, hogy gyakorlatilag teljesen àttetsző, ès nem tudom, a cica nem fog-e benne nagyon szorongani, úgymond, hogy mindent làt, mert nagyon fèlős, főként az emberektől tart.. Az eddigiekben azèrt picit jobban eltudott "bújni" úgymond, meg picit sötétített is volt.. Ezèrt gondolkodom ilyesmin is:


[link]


De elvileg ezzel meg az a baj, hogy melegben nem kap benne annyira levegőt a cica..:/

Vagyis erre írtàk, de ez nagyon hasonló lehet, szerintem.


[link]


Amik ilyen hálós jellegű hàtizsàkok, azok meg szerintem nem kellően merevek.

Gondoltam ilyen húzósra is, ami hàtizsàk is egyben, de azt húzàs közben meg meg kell dönteni. Az úgy nem kényelmetlen a cicának?

Igazából, ami szét ment nekünk, az csak egy vállon hordható volt, és nem volt túl kènyelmes a számomra, de bizonyos szempontból meg az sem rossz, hogy jobban tudod figyelni a cicât, útközben, szóval nem tudom..

Tömegközlekedèssel is kell utaztunk a dokihoz, sajnos..

Köszi, előre is!


2022. dec. 30. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a muanyag szar. Egyreszt melegben eletveszely, mert alig szellozik, masreszt meg egy kisebb macska is alig fer el benne, max ulve, de lefekudni nem tudna. Egy nagyobb talan meg ulni se tud benne kenyelmesen.


Sajnos meg mindig a legbiztonsagosabb a klasszikus, muanyag macskahordozo, de nyilvan azt cipelni nehez. A halos hatizsakokkal is ugye az a baj, hogy nem macskabiztosak, karmolas szempontjabol.


Kb csak az a vallas megoldas marad, ami nektek szetment, ha erosebb anyagbol vannak, meg azok jok, de cipelni nehez, igen.

2022. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm.. igen, lehet, hogy igazad van. :/ Akkor szètnèzek azok között, köszi.
2022. dec. 30. 20:15
 3/6 A kérdező kommentje:

Ès ilyesmi?


[link]

2022. dec. 30. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
2023. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt én raktam ki, pont most. :D Szerinted ez jó lehet, nekem elèg picinek tűnik az alapterülete, belül..:/
2023. jan. 9. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám enyémnek (átlagos méretű macs), úgy se egész napos tartózkodásra kellene. Lehet be is rendelem.
2023. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!