Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska miért dugja a hátsóját...

Macska miért dugja a hátsóját a kutya orra alá?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az emberekkel is csinálják ezt. A macskáknál amolyan barátkozás, ha egymás fenekét szagolgatják, ezzel fejezi ki, ha szeretne valakivel jóban lenni.
2023. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
feleségem is így szokta ha meccset nézek
2023. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
"Ezt neked Bodri!!
2023. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%
Ez a barátkozást jelenti az állatoknál
2023. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez a bizalom jele. A fenekükben van a bűzmirigyük, az illatukat mutatják meg egymásnak.
2023. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
1 Hát én biztos nem fogom megszagolni a macska hátsóját, hiába is dugja az orrom alá. Tök jó, hogy bízik bennem meg minden, de akkor is😄
2023. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
#6 Ez nem választható opció. Úgy tolja oda, hogy kénytelen vagy megszagolni. :D A legjobb, amikor arra kelsz reggel, hogy ott van a feneke az arcodban.
2023. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

7 arra még jobb amikor minden nap (szombaton sincs kivétel) üvöltve kaparja a sáros kis mancsával az ajtót és muszáj beengedi különben estig ott üvölt.

:3

2023. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ki szoktam nyomni a bűzmirigyét. Így nem büdös a cica. Amikor először nyomtam ki, az arcomba fröccsent. Guszta volt! 😂😂😂😂
2023. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!