Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fél évesen hány kilós volt a...

Fél évesen hány kilós volt a cicátok?

Figyelt kérdés

Enyém kandúr házimacsek, és már most 4 kiló, pedig még csak 5 hónapos. Tudom, hogy lassabb lesz innentől a növekedés, de akkor is meglepődtem hogy már most ennyi, mert elvileg 5-6 kiló a végleges tömege a házimacskának.


Ti cicátok mekkora volt ennyi idősen és végül hány kilós lett? Válaszolhatnak érdekességképpen olyanok is, akiknek más fajta macskájuk van.


2023. jan. 8. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó dagadt volt, mint a Garfield!
2023. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Az enyém is 4 kg körül volt fél évesen, most 8-9 kg.
2023. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

4 kg volt fél évesen, 7 kg lett.

A kettő között volt egy 4 hónapra elhúzódó vesebetegsége, ami idő alatt egy dekát nem nőtt(6-10 hónapos korig).

2023. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Az enyem iszonyu vekony volt nagyon sokaig, fel evesen kb masfel kilos volt. Mindenki csodalkozott, hogy ugy nez ki a macska, mint akinek nem adunk enni😩 Pedig semmi baja nem volt, nem volt ferges, semmi. Kicsit kesobb ivartalanitottuk, nem azonnal, ahogy lehetett volna, kb utana kezdett par kilot felszedni, de most 8 evesen sem epp egy nagydarab macska, most van kb 3 kilos. Egeszseges, normalisan eszik, szaraz mindig van elotte, amibol neha csipeget, reggel es este kap alutasakosat.
2023. jan. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén kandúrom van, fél évesen kb 2,5 kiló volt, bár ő kisnövésű mert éhezett míg befogadtuk szóval nem tudom mennyire lehet ehhez hasonlítani. Ha csak annyit kap a kajából amennyi elő van írva, nem zabáltatod egész nap, addig okés. Amúgy találsz a neten ilyen ábrákat hogy a korához, magasságához mennyi az optimális. Ne hizlald fel
2023. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

7.5 kg volt 6 hónaposan.

Most 13.2 kg.


Maine Coon ivartalanított kandúr.

2023. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma megint megmértem, 4,6 kiló már.
2023. jan. 28. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem az ilyen hülye felelőtlen gazdákat, minek kell halálra hizlalni szerencsétlen macskákat;⁠)(⁠ー⁠_⁠ー⁠゛⁠)
2023. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
:-)
2023. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

#6 Vagyok. Aki le pontozott nézzen már utána milyen egy Maine Coon macska...


#8 Az enyém nincs elhízva.

2023. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!