Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nekiáll hisztériázni a ti...

Nekiáll hisztériázni a ti cicátok is, ha nem ő az első, amikor hazaértek?

Figyelt kérdés

Megérkezem, levenném a cipőm, lepakolnék, kipakolnék, esetleg még wc-re is elmennék, átöltöznék, ha nem kéne azonnal a kis bundással kezdenem :D


Ha ez nem történik meg, kb. 3 percen belül, akkor elvonul a hálószoba sarkába, és nekiáll irdatlanul ordítani. Ezt nem hagyja abba, amíg fel nem emelem, és meg nem szeretgetem, a neki épp tetsző mennyiségben.


Nálatok is ez a rutin? Ez már így is marad?


2022. aug. 9. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Te jó ég... tényleg? De jó hogy nekünk nincs semmilyen állatunk...


Igen, ilyen marad, mivel gondolom elkényeztetted...

2022. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen elso en is orulok hogy neked nincsen semmilyen kisallatod, meg a veged ki kellene mutatnod a szereteted iranta...


kerdesre valasz: hasonlo, az en cicam karapdalja a labam (a nap barmelyik szakaban/amikor hazaertem) hogy neki szeretet kell, vagy vele jatszani kell, hasonlo :D

2022. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Biztos úgy rugnám seggbe,hogy elmenne a kedve tőle. Talán meg kéne nevelni kedves kérdező.
2022. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Látszik normálisan írni se tudsz. Ne érts félre, volt állatunk, nem bántottam. Csak baj van velük
2022. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen macskák is. Ha le akarod róla szoktatni (én megtettem, mindent megkap de ne szokjon hozzá ehhez), akkor ne vele kezdj ha hazaérsz, és miután befejezi a hisztit, utána szeretgesd meg. Idővel megtanulja, hogy ne hisztizzen. De mindenképp az obégatása után, nehogy azt higgye, hogy épp azt dicséred.

Az enyém megtanulta, így csak felül a kanapé karfájára, és néz addig, amíg nem végzek.

2022. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miénk is ezt csinálja, bár ő nek ordít csak dorombol és próbálja felhívni a figyelmet kisebb nyávogásokkal.

Nálunk is az a rutin, hogy hazaérek, ölbeveszem, megpuszilom a fejét, lerakom, ő megy a dolgára, én meg elkezdhetek levetkőzni.

2022. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es oh igen, nem hasznalok ekezeteket mert nem magyar billentyuzetem van es melle nyomtam a betuknek, te olyan okos vagy el se hiszem
2022. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ott kezdődik, hogy kirohan a folyosóra és hentereg a hideg kövön. Utána örül nekem, ott sertepertél körülöttem és ha az asztalhoz megyek, felmegy és kezdődhet a pusziszkodás. Nekem ordítani akkor szokott, ha megijed valamiért és rajtam akarja levezetni, néha akkor is, ha elmegyek otthonról - itt a hasonlóság talán. Egyedül úgy tudom kizökkenteni, ha megemelem a hangom, hogy shhhhhhhh, attól lejjebb vesz és ha dumálok, hozzá, befejezi. Remélem kinő belőle, most 3 éves.
2022. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!