Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiengednétek az öreg cicát?

Kiengednétek az öreg cicát?

Figyelt kérdés
Van egy öreg cicám, de mindennél jobban szeretem. Bőven elmúlt már 10 éves, már nem nagyon vannak fogai, elég vak is, orra se valami jó, talán a hallása még viszonylag jó. Multkor kiengedtem, általában 10 percet tölt kint, ürít, aztán visszajön, de legutóbb eltűnt egy egész napra. 24 órán át nem jött haza, pedig rókák, kutyák, és kocsik is vannak a környéken mindenhol. Halálra aggódtam magam, átmentem a szomszédokhoz, bejártam a fél várost, sehol sem volt. Aztán egyszercsak hazajött.. Hát megfogadtam, hogy én ugyan többé ki nem engedem, nem kell még egy ilyen szívrohamos nap. De ott áll megint az ajtónál, és kapar. Most mit tegyek? Szeret kint lenni... Csak sajnos elmegy a fenébe, és ki tudja, melyik kalandja lesz az utolsó. A héten is elcsaptak két macskát az úton. Sosem bocsájtanám meg magamnak, ha vele is ilyesmi történne, ha kiengedném.

2023. jan. 14. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy engedném, minden ez ellen szól amit leírtál. Vegyél hámot és vidd ki sétálni kicsit, én is így "sétáltattam" a kertben az öreg macskámat, imádta, és biztos nem történt vele semmi.
2023. jan. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ne engedd ki. A legjobb amit tehetsz, az vagy egy macskakifutó, vagy egy komplett macskabiztos kerítés. Ha van barkácsolós ismerős vagy családtag, akkor anyagárban meg lehet oldani a dolgot.
2023. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én is a hámot ajánlom. Nyakörvet szerintem ne vegyél, beleakadhat bármibe, vagy kibújik belőle a cica.
2023. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Vszeg ott bujkált valahol a kertben. De én sem engedném ki, ha nem muszáj. Kérdés, hogy az meg milyen cica élet, hogy bezárva 1 lakásba. Lehet h annál jobb cicaként meghalni. Szerezz mellé egy kicsit, elszórakoztatják egymást és majd amikor ezt elveszted, nem fog annyira fájni. :)
2023. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!