Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új macska konzervet keresek,aj...

Új macska konzervet keresek,ajánlás?

Figyelt kérdés
cicámnak nem vált be az előző,olyan márkát keresek ami boltban is elérhető,ami ár értékarányban nem horror(nyilván nem is nagyon olcsóra gondolok),minimum 400g-os ,és jó minőségű nem egy whiskas,ne csak finom legyen neki,hanem tápláló is,biztos van amire itt esküszik valaki,mint márka

2023. jan. 28. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Az én cicám nagyon szereti a Leonardót és a Chicopee-t. Nem vészesen drágák, és egy dobozt eszik 4 napig. (Mellette nyilván kap szárazat is.) Magas a hústartalmuk, és amióta ezeket eszi, a kakija sem büdös.
2023. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi számít neked drágának?
2023. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy elemiszerboltban leginkabb szar minosegut fogsz kapni. Esetleg allateledelesben, fressnapfban neznek korul, nagyon max.

Fressnapfbol pl az animonda vagy almo nature, miamore jo kis konzerveket, alusakat gyart De nem tudom, hogy boltban kapni-e, en rendelni szoktam.


Es ne csak konzervvel etess, ha lehet. Mert egyreszt az ugy draga lesz, masreszt meg nem tesz jot a macska fogainak, ha nem rag.

2023. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Freshsnapf -ban a Premiere tálkás 10 dekás
2023. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!