Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a fax van már?! 4 tök...

Mi a fax van már?! 4 tök különböző kaja közül sem bír választani?!

Figyelt kérdés

Komolyan már úgy vagyok vele, hogy ha ilyen hülye, akkor haljon éhen 4 teli tál mellett ...

4 jó minőségű tápból egyet sem bír megenni, de egésznap jön és vinyákolva kísérget minket, hogy adjunk neki enni, ha elé tesszük, sértődötten leül, aztán ott hagyja mindet. Kis idő múlva megint jön hisztizni. Reggel szokott kapni egy tasakos kaját, anyám kitalálta, hogy adjunk neki este is, mert már olyan éhes, meg főzni akar neki, egyszer főztünk is, de két falatot kiválogatott, aztán nem kellett már az sem neki, mily meglepő, de akkor főzzünk mást. Én meg már dühömben kiabáltam a macskával, hogy ha nem tetszik, akkor kiteszlek szépen a ház elé, aztán keressél magadnak másik gazdát.

Persze csak hisztizett tovább, meg elvonult megsértődve, de most komolyan, mit csináljak? Nem fogok még több fajtát idevenni, itt van kb 20 kg összesen, az az egy kismacska nem fogja tudni megenni mindet egymaga, 2 év alatt talán.



2023. jan. 29. 08:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy vagyok vele, -lehet hogy hibásan- hogy csak van benne annyi életösztön, hogy azért egyen.. amennyi szükséges.

A száraz kajáját megeszi..- ha a nedves épp nem jön be neki annyi baj legyen. Mi nem csinálunk belőle ügyet.

Amikor elutazunk olyankor egy ismerősünk vigyáz rá (egy néni), őt szokta zavarni és sajnos ilyenkor vesz neki olyanokat amiket mi nem szoktunk, nem minőségű ámde reklámozott dolgokat. "Nagymama effektus..

Igaz mi egyáltalán nem ismerjük az ételkéregető macskatípust. Ez normális amúgy?

2023. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
#29 Megyek is és viszek ki egy kis főtt rákot az erdő szélére a rókáknak, szegények már biztos unják a nyulat :) A macska is állat, arra van programozva, hogy a környezetében fellelhető állatokat egye. Ha csak rágcsálókat talál fél évig, akkor azt fogja enni. Mi is meg tudnánk enni ugyanazt egyébként, csak nem akarjuk, de az állatok nem akarás, hanem túlélési ösztön alapján operálnak.
2023. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!