Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet távoltartani a...

Hogy lehet távoltartani a macskákat a (frissen ültetett) fűtől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az udvarunk folyton tele van macskaürülékkel (nekünk is van egy kinti-benti macskánk, amelyik almot is használ, de kimt is piszkít, illetve valamiért macskaátjáróház az udvarunk). Van valami olyan módszer, amivel kedvét lehet szegni egy macskának egy adott területre való piszkításhoz? Azt sem bánnám, ha az udvarról kitilthatnám őket, de a saját macska miatt pl ultrahangos riasztó nem játszik.

2023. jan. 29. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
kutyaszőrt szétszórni?
2023. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Villanypásztor. A te macskád orrát is megb.aszkodja 1x-2x, de nem hal bele. Utána tutira nem megy a környékre egy macsek sem.
2023. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám csak nekem a frissen elszórt magokat kaparták ki,ugráltak benne.Minden természetes módszert kipróbáltam szórtam kutyaszőrt mindenhová, narancs héját is, hagymát is szórtam el,kerítést is csináltam,de valahogy mindig tönkretették.Sajnos a macskának nem parancsolsz úgy,mint a kutyának ezért nincsen nagyon jó megoldás max a villanypásztor vagy bekeríted hátha segít.
2023. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ültess mellé citromfüvet, vagy vegyél kültéri macska és kutyariasztó zselét. Mi anno a kutyám miatt vettük, hogy ne tapossa szét a virágokat, de őt nem érdekelte, viszont a macskák nem mentek a hely közelébe :D Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a növényeket elszínezi, úgyhogy ha van a terület szélén beton vagy bármi ami nem növény, oda tegyétek. Ha ez nincs akkor citromfű. Ha a citromfű nem válik be akkor a zselé se fog, annak is citromfű illata van.
2023. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezik macska riasztó spray.

Oda kell fújni ahova nem szeretnés hogy menjen.

Nem próbáltam de biztos hogy jobb mint kutyaszőrt szerezni és szétszórni :"D

2023. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!