Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes hácicicának magas...

6 hetes hácicicának magas vagy inkább alacsony alvóhely kell? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
2 napja hozzám került egy 6 hetes házi kiscica. Először adtunk neki egy műnyag összecsukható kosarat amibe raktam egy plédet. Ezen nincsen kis bejárat így nem nagyon akar belemenni viszont ezt nem tudom átalakítani. Vettem alapanyagot amiből össze rakok neki egy kis alvóhelyet csak nem tudom hogy mély legyen inkább vagy nem... Lassan állnék neki fűrészelni szal gyorsan kéne válasz. :/ Pls segítsetek!!!
2010. okt. 4. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindíg azt mondja az állatorvosom, hogy: ne a kölyök méretéhez válassz házat, almot, pórázt stb stb.. tehát nyugodtan csinálj neki akkorát amekkorát nagy korában is tud majd használni. lehet mélyebb is csak csinálj neki kis bejáratot hozzá. jó munkát :)
2010. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges,úgyse ott fog aludni... mi is csináltunk egy tök jó kis alvóhelyet a cicusnak,ahova betud bújni,de egyszer sem volt hajlandó ott aludni.
2010. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: Azt hiszem akk csinálom magasra. :)


2.: 1 próbát megér de am tényleg nagy az esély rá hogy nem hajlandó ott aludni ugyanis a jelenlegi alvóhelyét is ritkán használja inkább velünk akar aludni. Múltkor a barátnőm este vagy 30x lerakta de mégis visszamászott közénk és csak ott volt hajlandó aludni :D. Na mjad meglátjuk...


Köszi a válaszokat!

2010. okt. 5. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!