Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiknek kimondottan az alacsony fiúk (160-170cm magas) jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem igen, mert már sajnos én is összementem:( 87/Magdi néni
2011. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
hát mivel én sem vagyok magas, max 160 lehetek :D azért nincs semmi bajom velük :D
2011. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

alapvetően egy lánynak se jönnek be az alacsony srácok. minden lány szeret "felnézni" a barátjára. szóval ha alacsony vagy alapból hátránnyla indulsz sajnos...hiddel tapasztalat. a lányeg hogy meg kell találni a megfelelő lányt...és akkor úgysem számít a magasság.


21/f 170cm magas avgyok...

2011. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%

a liliputiaknak vagy a hobbitoknak igen

(162cm vagyok, a barátom 180cm...kicsit nőhetne még :D)

2011. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:31


Ez nem volt szép!


Gonosz vagy!


MÉg így is megelőztelek 3centivel. Hehe! xD

2011. okt. 18. 22:05
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem igen. Hatarozottan jobban szeretem az alacsonyabb kategoriaba tartozo fiukat. Az elso baratomnal meg magasabb is voltam 4 centivel, es egyaltalan nem zavart. Mig a 150 cetis lanyok a 180-as pasijaikkal rohangaltak, nekunk megmaradt ez a kulonlegessegunk.:)

17L, 172cm

2011. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:24


jó tudni, hogy nem pusztultak még ki az ilyen ízlésű lányok, igaz már nagyon kihalófélben vagytok


nagyon ritka az olyan lány, aki engem elfogadna a 165cm magasságommal


sőt többnyire esélyt sem adnak még az ismerkedésre sem, ha megtudják, hogy ekkora a magasságom


nagyon el vagyok már keseredve, főleg, mert nagyon nagy szeretethiányom van és én is szeretnék már szeretni egy cosdálaot lányt, aki meg is érdemli

2011. okt. 20. 21:32
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
találsz olyat ne aggódj :)
2011. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:00


Bár megtalálnám már!


Nagyon rossz már egyedül, 21 is elmúltam már, de semmi nem akar összejönni.


Kb. fé évvel ezelőttig meg voltam egyedül, de akkor történt hirtelen valami változás bennem és azóta nem bírom ki, hogy nincs kit megölelnem sem vagy megcsókolnom.


A nyáron pedig volt pár közelebbi testközelbe kerülésem lányokkal, azóta még inkább vágyom egy csodálatos barátnőre.

2011. okt. 20. 22:05
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Na, fel a fejjel. Ne hagyd, hogy ez elszomoritson vagy ilyesmi. Biztos megtalalod majd azt a lanyt, akit szeretsz, es aki viszont szeret Teged es neki aztan teljesen mindegy lesz, hogy pontosan hany centi vagy, ugy vagy tokeletes neki ahogy vagy;)
2011. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!