Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te cicád milyen kedves?

A te cicád milyen kedves?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve, hogy van cicánk. A lányom szeretett volna nagyon. Én és a fiam kifejezetten kutyások voltunk és a cicákról negatív véleményünk volt. Azt feltételeztük, hogy undokok, nagyképűek, kellemetlen alakok.


A kis jövevényünk felülírta, nagyon nagyon kedves, okos és - mások mondták rá, de szerintem van benne igazság, magas az érzelmi intelligenciája.

Ha a ti cicátok is kedves, írnátok róluk néhány kedves történetet, esetet?



2023. febr. 1. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Kedves a miénk is. Sokkal bújósabb, hízelgősebb, mint a kutyák. És nagyon ügyes.
2023. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Amíg kicsik voltak rendszeresen ugráltak az ölembe, néha a vállamra, bújósak, ha úgy van puszit is adtak. Most már idősek, nincs ennyire ugrándozás, de sokszor van, hogy ledobják magukat a lábamra, hogy simogassam őket.
2023. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
az én cicusom....hmmmm....ügyes...és nem szőrős
2023. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
és kedves nedves cicush
2023. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Az enyém egy seggfej, de így szeretem.
2023. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
aranyos néha egy picit agresszív de amúgy estefele órákig dorombol puszit ad megfürdet (már ha értitek mire gondolok xdd) nagyon cuki
2023. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 macska van. A nőstény gonosz, minden ok nélkül támad. A hím az szelíd, ha kint van a kertben és meghallja a hangom, máris rohan hozzám. Imádni való, de hangulatfüggő, hogy épp mennyire bújós.
2023. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét cicám nagyon kedves, de egész más természetűek. Az egyik most is itt dorombol az ölemben, mint mindig, ha leülök, aztán úgy kell erőszakkal lefeszegetnem magamról, amikor fel akarok kelni. 😄 A tesója meg minden egyéb módon kimutatja a szeretetét (jön utánam, bucizza a fejével a kezemet, dorombol, hunyorog), de bújni sosem szokott. Neki nem a testi érintés a szeretetnyelve 😀
2023. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

2 cicánk volt, testvérek.


Az egyikük már elhunyt. Ő kiskorában egy mindenbe az orrát beleütő cica volt, akaratos (ha kajáról volt szó), de mellé nagyon cuki is tudott lenni, csak ostoba volt.


A másikuk még él, ő kiskorában nagyon gyáva volt, később vadóc lett, majd az ivartalanítása után ellustult, mára szerintem az agya is kissé megkopott, valahol hiányzik az az értelmes csillogás a tekintetéből, a gazdái nagyon elkényeztették...


Illetve van egy félig-a-mienk macska, ő nagyon idős, +10 éves, ő csendes-bölcs macsek, de nagyon kikényszeríti a simogatást. Ő nem ivartalanított, de már túlvan azon a koron, amikor ennek szerepe volt. Annyi, hogy még odacsap a kutyáknak is, ha azok piszkálják. De az emberekkel szemben barátságos egy idő után. Minket se fogadott el rögtön, sokáig csak messziről nézett vagy nagyon lassan jött oda.

2023. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ahány cica annyi személyiség!
2023. febr. 1. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!