Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te cicád milyen kedves?

A te cicád milyen kedves?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve, hogy van cicánk. A lányom szeretett volna nagyon. Én és a fiam kifejezetten kutyások voltunk és a cicákról negatív véleményünk volt. Azt feltételeztük, hogy undokok, nagyképűek, kellemetlen alakok.


A kis jövevényünk felülírta, nagyon nagyon kedves, okos és - mások mondták rá, de szerintem van benne igazság, magas az érzelmi intelligenciája.

Ha a ti cicátok is kedves, írnátok róluk néhány kedves történetet, esetet?



2023. febr. 1. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Testvérpár cicáink vannak. A lány hihetetlenül kedves, ha veszekszünk megpróbál lecsitítani minket (nyávog, odarohan és bújik vagy aprókat harap). A fiú nem annyira bujós de mindketten látványosan örülnek ha meglátnak minket, a fiú a vendégeknek is örül.
2023. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Az enyem egy igazi paraszt..elmegyek mellette es raugrik a labszaramra...volt olyan,hogy a szobaban voltunk,az a mocskos kinyitotta a sutot,es kihuzta a konyha kozepere a sult hust,amit ott hagytam(mar nem volt meleg a suto)

Bemaszott a lanyom iskola taskajaba,majdnem elvittük iskolaba,csak furcsa volt,hogy tul nehez a taska 🤣

2023. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Az enyém egy mufurc állat. Csak a férjemnek engedi, hogy naponta egyszer megsimogassa, különben kerüli ezt a fogdosás dolgot. Viszont követ engem mindenhova. Velem alszik, jön velem fürdeni, ül a pulton, amíg főzök, áll mellettem, amíg beteszek egy mosást. Hallgat a nevére, nem tudom, hogy ilyet tud - e minden macska. De este, ha kiabálom a nevét az udvaron, akkor a világ végéről is fut haza. :) Imádja a tükröket, rendszeresen csapkodja őket meg nekimegy. A fél Fressnapfot felvásároltam neki, de sokkal jobban szeret pl. a szatyor fülével játszani meg hasonló nem játék játékkal. Utálja a macskamentát.

Furcsa egy kis jószág, de egyszerűen odavagyok érte.

2023. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kandúr cica aranyos és nagyon bújós.Nyáron mikor kint napozunk a kertben ő is odajön,ránk mászik és igényli a szeretetet vagy csak szimplán a napozó ágy alá fekszik és úgy y alszik.Alapból ő egy nyugodt cica nem megy el messzire,nem bántja a mi állatainkat még a pici csirkéket se.Imádja a hasát,de játszani nem játszik pedig van rengeteg játék.Viszont tud akaratos is lenni pl ha neki elég volt a simi akkor jelzi mégpedig úgy, hogy hirtelen bekapja a kezed.Értékeli,ha csinálsz neki valamit és nem rombolja szét.Mivel tél van ezért gondoltam csinálok neki egy házat hátha,ha kint van belemegy aludni a szalmás házba és belement.
2023. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van egy 8,5 éves kandúrunk. Ő egy végtelenül nyugodt, méltóságteljes macska. Nem pattog körülöttünk, de ha odamegyünk hozzá simizni, örömmel fogadja a hódolatot, kedves, dorombol, örül. Nagy ritkán, ha ülünk a kanapén és kedve támad egy kis simizéshez, odajön, és nemes egyszerűséggel ráfekszik valamelyikünkre 😅 ezt amúgy nagyon cukin adja elő, igazi megtiszteltetés 😅

Van egy másfél éves nőstény is. Ő korából adódóan még elég izgága, játékos. És fura, mert napközben abszolút nem igényli a bújást, egy simi, és vonul is tovább, azt is inkább csak mi akarjuk. Azt kifejezetten utálja, ha ölbe vesszük, felemeljük. Viszont reggel és este, amikor az ágyban fekszünk, ezerrel dorombolva jön oda hozzánk, ránk fekszik, bújik az ölünkbe, hízeleg, élvezi és kéri a simogatást. A lábunknál alszik. Aztán kikelünk az ágyból, és újra tök távolságtartó lesz 😅

Egyébként mindketten kedvesek és barátságosak, de nem olyan ragacs macskák sajnos, akik azonnal tapadnak az emberre, amint alkalmuk nyílik. Igénylik a személyes teret.

2023. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!