Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kedves Pestiek! Milyen a...

Kedves Pestiek! Milyen a Trófea Grill Étterem a Király utcában?

Figyelt kérdés
Öcsém szülinapjára ott foglaltam asztalt. Arra vagyok kíváncsi, hogy ott milyen a választék, és hogy az a hely milyen fajta ételekben bővelkedik elsősorban. A hasznos válaszokért megy a zöld kéz!

2022. jan. 20. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem az ERzsébet királyné utcára gondolsz?
2022. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

itt a kiszállítós oldalon megnézheted, mik vannak...


[link]

2022. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Átlagos. Nem szuper, de elmegy.
2022. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Én még a covid előtt jártam ott, azaz 2 éve, szerintem pazar!

Eszméletlenül finomak voltak az ételek (pedig én jól főzök) nagy választék, tökéletesen udvarias mindenki és 3 órát elücsöröghettek, ezalatt fel lehet enni a készletet, előételtől a desszertig.

Nagyon elmennék megint, de sajnos így január-februárban nem futja rá!:(

2022. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Miért nem nézed meg a Google értékeléseit?

Azok naprakészek és mind-mind pozitív. Tényleg csak a legjobbakat lehet róla mondani!

[link]

2022. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Kb 3 hete voltam ott és egyszerűen imádtam, ki merem jelenteni, hogy Budapest egyik legjobb étterme. Mi svédasztallal foglaltunk asztalt, nagyon nagy volt a választék, sok leves, főétel, köret, desszert. Ezek mellett pedig frissen grillezett ételeket is lehetett kérni. Sajnos mindent nem tudtunk megkóstolni, de amit igen az mind nagyon finom volt. A pincérek is kiválóak voltak, úgyhogy tuti jövünk még ide :)
2022. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Trófea pont az, aminek látszik és abban relatíve jó is. Előre tervezhető költséggel, nagy választékkal jól lehet lakni, tuti talál magának kaját a csak magyar konyhát elfogadni hajlandó papa meg akad valami a Tiktok trendek alapján táplálkozó huginak is. Ezt hozzák átlagos minőségben, nyilván ha komoly kulináris élményt keres az ember, akkor nem ide kell menni, de egy hosszan dumálós családi vacsira pont oké.
2022. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen jó, egyet leszámítva.


Én cöliákiásként semmit nem ehetek ott, mert nincsen elszeparált rész, szóval aki cölis, az így járt.

Bár mi sokszor járunk így :D

2022. jan. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!