Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktad becézgetni a cicádat?

Szoktad becézgetni a cicádat?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy értem, hogy simogatod vagy vakarod és közben valamit gügyögsz neki? Amikor nekünk volt, mi mindig azt mondtuk neki simizés közben, hogy "szisza-misza". Nem így hívták, csak nagyon örült, mikor így mondtuk neki.
2023. febr. 9. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Az egyiket rihesnek hívom, a másikat cirmoskának simizés közben. Első nagy kandesz, utóbbi kis kényes, tisztaságmániás lánycica
2023. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Én minden marhaságot mondok neki, csak a nevét nem.

Aranybab, manó, maci, szépségem, stb

2023. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Én azt szoktam mondani neki hogy te vagy a mindenem nagyon szeretlek velem alszik és szopja a pólomat a kis életem cumis üvegből tápszereztettem mikor még picivolt. Nagyon szeret engem.
2023. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

Persze mindenhogy.

Kókler, hülyegyerek, piszefülű, kiskutya, pistike, pityesz.

2023. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
63%
A fiú cicànk bandita de amikor nagyon hizelgős kedvében van akkor banduci ha nem bir magàval akkor banderas! :) a làny cica nyafika na ő nyafanytyú,nyafaládé :) :)
2023. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!