Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a fiú baratom...

Mit gondoltok a fiú baratom miért kezdett el becézgetni? A😊 kérdés hogy minek tulajdonitsam ezt? Korábban a keresztnevem szólitott...

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy én se téged, se őt nem ismerem és szerintem ezzel mindenki így van ezen az oldalon. Akkor mégis HOGY A BÁNATBA mondhatnánk bármit is?! Ha ez segít, akkor én minden leány barátom becézem. 🤷‍♂️ Egyiknek az a beceneve, hogy "Manóm", mert full pici a lány. Semmit nem jelent, nyilván csak jó barátok vagyunk.


Egyébként becézd te is vissza. 🤷‍♂️ Csak lazán, mint a kazán. Annak megfelelően becézd vissza, hogy ő milyen mértékben becéz téged. Ha Barbara helyett Barbi vagy, akkor őt is a nevének megfelelően becézd, ha Barbara helyett Virágszál lettél, akkor te is valami ilyen nyálasat adj neki, például Holdfénysugár. :D


Amúgy tényleg ilyeneket ne agyalj túl, semmit nem jelentenek az ilyenek, ha pedig mégis, azt innen úgyse tudja senki megmondani. Egyébként is rá tudsz kérdezni, hogy "Miért lettem pont Sarkirózsa? :D", nincs ebben semmi offenzív, csak kíváncsi vagy, hogy honnan jött neki a becenév ötlete.

2021. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

ott van elrontva a hiszti hogy "fiú barát"

gondolom 14-18 évesek vagytok stb stb, egyikőtöknek sincs párja, soroljam?

Nem barátok vagytok, részéről tuti nem. Ha a becézés nem gúnyos, akkor meg plusz még egy pont hogy nem.

2021. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy te friendzone-ba rakod és nem veszel tudomást a vergődéséről még nem lesztek csak barátok
2021. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
3# szét adlak
2021. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2 es válaszoló: "ott van elrontva a hiszti hogy "fiú barát"


gondolom 14-18 évesek vagytok stb stb, egyikőtöknek sincs párja, soroljam?"


Ez nem hiszti, jelezném:)) illetve az általad megadott alsó korhatárhoz képest is a fiúbarát egy tizessel több:)

Egyébként a kérdést olyan céllal írtam h. kíváncsi voltam a pasik miért becézik a lány barátjukat. Továbbá én meg a fiútól idősebb vagyok, és kapcsolatban vagyok:)

Jogosm nem tudhattad.


1 es válaszoló: igen valszeg. nem kell nagy dolgot tulajdonítani neki, csak én hajlamos vagyok agyalni a dolgokon. Jólesik a becézése, mert kedveljük egymást.

2021. márc. 22. 10:41
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as , mit értesz ezen: "nem veszel tudomást a vergődéséről még nem lesztek csak barátok."???
2021. márc. 22. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz ezen bogaram?

Nem barátkozni akar veled, hogy pampogjam el?

Nem nem szoktam a lány barátaim becézni, kivéve egyet, akivel össze is jöttem 1 év után xd

2021. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

okés, a pasik is szoktak virágnyelven beszélni:)) KÖszönöm értem.


Az 1 es pl. a válaszodat megcáfolta ő pl.ezt írta: "Semmit nem jelent, nyilván csak jó barátok vagyunk. "


Szóval ahány fiú, annyi gondolkodás nyilván ez nem újdonság.

Egyébként igen, nem bánnám ha lenne a barátságon kívül extra része is :D

Majd beszámolok:)

2021. márc. 22. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Kösz, de nem kell arról beszámolnod, mit csináltok a franciaágyban (barátság extrákkal, van egy ilyen borzalmasan debil film is). Nem hinném, hogy túlzottan sokan lennének rá kiváncsiak.
2021. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól van 9 es nem komolyan gondoltam a beszámolot😁😁 de ha te pasi vagy és van lánybarátod mi a célja annak h.becézed?
2021. márc. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!