Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tégla lakásban (tehat nem...

Tégla lakásban (tehat nem panel, azt hiszem ez masszivabbra van megcsinalva) hallhatja az alattam lakó, ha a macska futkározik?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 10:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%

Egyesek kicsit túlmisztifikálják a panelben élő állatokat és gyerekeket. Olyan társasházban éltem, ahol alattam, felettem, mellettem kutya és macska volt mindenhol. Volt, ahol csecsemő is.

Hazudnék, ha azt mondanám nem hallatszott semennyire a csecsemő sírás, vagy a kutya ugatás. De ennek a mértéke ELHANYAGOLHATÓ volt. Sosem zavart annyira, hogy akár csak megfontoljam az átkopogtatást. 5 év alatt egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor idegesítettem fel magam, de akkor az azért volt, mert vagy délben, vagy este 11-kor kezdtek el a szomszédban a 10 évesek rohangálni, de szó szerint dübörgött a falon a lépteik nyoma.

De akkor sem mentem át szólni, mert nem volt rendszeres.


Aki nem tud az élettel járó zajban élni, az javaslom költözzön ki a pusztába. Ott nem fogja senki zargatni. Sose értettem az átkopogtató szomszédot, mert ő "hallott valamit".

2023. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A macskák járása, futása nem hallatszik, visszahúzza a karmait.
2023. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg csak engem idegesítenek a saját macskáim. Éjfélkor kezdenek el rohangálni, kaparóra mászni dübögve, és leverni mindent amit csak lehet. Patkó sincs rajtuk hál’ isten, nem is tervezem.
2023. febr. 11. 22:28
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Ahol lakom, az egy XIX.sz. eleji téglaház. nagyon vastag falakkal. Itt soha nem hallatszik át semmi, se fentról, sem oldalról.
2023. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit se dönt fel vagy megy neki akkor kétlem,hogy hallható ahogy a macska fut.
2023. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is tud néha dobogva futni a macska, nem borít le semmit csak nem figyel arra hogy halk legyen, eddig nem szólt a szomszéd de ha meg esetleg mégis felkopog szívesen odaviszem neki Mircikét hogy magyarázza el neki hogy halkan szabad csak futni hogy a másik szomszédban jobban hallja a 3 órás furulya gyakorlást, a kutyaugatást és a gyerekzsúrt.
2023. febr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%

11-es, jó neked, nálunk egész nap azt hallgatom, hogy a szomszéd kölyke visít. Nem sír, mint egy normális gyerek, néha, hanem megállás nélkül visítő mint akit gyilkolnak.


Nem, nem elhanyagolható, amikor dolgoznék (kötelező HO) és 8-ból 6 órán keresztül ezt hallgatom.


Ehhez képest egy macska vagy egy jólnevelt kutya kismiska, mint az a kölyök. Alig várom, hogy végre elhúzzon Kitába (félnapos, bölcsi-szerű intézmény), és ne ezt hallgassam.


Igen, amikor lehet, bedugom a fülest, de nem mindig megoldható, amikor pl odafigyelést igénylő melóm van.

2023. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem,hogy zavarná egy macska. Nálunk családi házban is zavar viszont a szomszéd 3 visítógépe. Dübög,ahogy futkároznak, tépnek vmi játékgitárt, szirénázó beszélő játékautó megy egész nap a kertben, átjön 8 haver és a mászókán kalózosat játszanak. Pingpongozik a fiú az apjával, a kiscsaj meg közvetíti a meccset 10 bárral, ami a csövön kifér. Munka után pihennék, az öregek pláne nem tudnak.
2023. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Meridián1 válasza:
74%
Szerintem még azt sem kellene hallania snkinek ha a macska leugrik a kanapéról. Ha ezt állítja valaki, hazudik, hiszen ha ilyen jó füle van, akkor már azért is szólt volna hogy ti egyáltalán mászkáltok a lakásban.
2023. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

17


Nem az az alap, hogy te otthonról dolgozol. Arról a többi lakó mit tehet? Költözz családi házba ha zavar, hogy vannak falszomszédaid és nem halottak.

2023. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!