Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tégla lakásban (tehat nem...

Tégla lakásban (tehat nem panel, azt hiszem ez masszivabbra van megcsinalva) hallhatja az alattam lakó, ha a macska futkározik?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 10:46
1 2 3
 21/24 adelrockinga ***** válasza:
72%
Szerintem nem, bár ez attól függ hogy hogyan szalad a macska. Ha nagyon gyorsan, hallhatja
2023. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%

#20 laktam családi házban ott a szomszéd gyerekei visítanak fejhalngon két oldalról, csukott ablakon át is hallhatóan, az apjuk a kocsi hangrendszerén nyomatja a tüctücöt egész nap, a másik házban nyitott ablak mellett megy az üvöltözés a hátsó szomszéd minden hétvégén 2x4 órán keresztül nyírja a füvet a zsebkendőnyi hátsó kertben, grátisznak pedig még a falu melletti gazdaságból is jöhet a tömény szarszag ha épp trágyáznak.

Ha nyugalmat akarsz NE költözz falura.

2023. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én hangszigeteltettem a családi házunk rossz szomszéd felőli falát, 20m hosszon. kb 3 milla volt, de azóta legalább nem hallom a kölyköket bent. Amikor csatáznak, vagy rollerrel a zúzott kövön gurulnak egész nap, az elég kibírhatatlan.
2023. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 xp ali ***** válasza:
Ha panaszkodik, akkor hallja. Máskülönben miért panaszkodna. Nálunk is téglafalak vannak. A falazat nem számít, hogy miből van, mert ezesetben a födém a lényeg. Az meg gondolom a szokásos vasbeton és ha tippelnem kéne, akkor egyből rá van burkolva, rosszabb esetben ráadásul járólap és nuku hangszigetelés, mert az vagy 10cm és még drága is lenne. Az az 1mm fehér szivacs szrt se ér, amit pl a parketta alá szoktak tenni.
2023. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!