Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előfordult, hogy a macskátok...

Előfordult, hogy a macskátok egy darabig megevett valamit, aztán egyszer csak már nem?

Figyelt kérdés
Elég drágán rendeltek macskakaját a zooplusról, Rosie's Farm és Wildlife márkák, elég jó hústartalmú, gabonamentes. Először még megette, most már hozzá se nyúl... :/ Mással is van így, ez normális?
2023. febr. 27. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen, szeretnek valogatni, nalunk a szarazra szokott raunni gyorsan.


En ilyenkor szoktam trukkozni, pl osszekeverem nagyon pici majkremmel a szarazat, vagy leontom husleves levevel, vagy pici alutasakossal keverem.


Ha mar egyszer megvettem a kajat, en nem fogok kidobni, eszi, amig van es kesz! :D

Igy mindent bevetek.

2023. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Macskáéknál normális. (De legalábbis gyakori). Cserélgesd időnként a kosztját, ha erre most ráunt. Aztán hátha pár hét múlva - ha ismét előveszed őket -, megint megeszi.

De arra azért figyelj, hogy a finnyáskodásával ne nőjön a fejedre!

2023. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, ez jó ötlet,hogy keverjem májkrémmel, kipróbálom. csak aztán nehogy anélkül már ne akarjon semmit megenni :/ Amúgy a párizsit se eszi meg, megőrülök!
2023. febr. 27. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol nem baj, ha nem eszi meg a parizsit. Embernek se kene...:D


A bolti majkrem se a legjobb a macskaknak, de hat ez jutott eszembe, amikor gyorsan kell valami, viszont en tenyleg picivel szoktam csak keverni, kb fel kiskanalnyi.

2023. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A jobb fajta táp eseten is ,imadta evekig de a receptet megváltoztatták a formáját szinét is . Most ivaroznak jobban valogatnak .
2023. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-os, ivartalanitas esetleg? Nem rossz dolog.
2023. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó persze. Két macskám van, mindkettő válogat, de az “idősebbik” (ő is csak 3 éves lesz) valami borzalmasan. Most már azt csinálom, hogy van 2-3 fajta táp, amiről tudom, hogy megeszi, azokból veszek kisebb kiszerelést és váltogatom egy-kéthavonta meg néha azért kipróbáltatok vele valami újat is, hátha. Prémium vagy olcsó, csirkés vagy marhás tök mindegy, mindegyikre elkezdi húzni a száját.
2023. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek már semmi sem jó, max. egy-két napig. :(
2023. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is beszerzek többfélét is, bár olyan tanácsot is kaptam, hogy ne váltogassam, ha egyet megszeret, azt adjam neki. De hát ha ilyen kiszámíthatatlan, akkor nincs mit tenni.
2023. febr. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!