Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sajnálatos módon a szomszéd...

Sajnálatos módon a szomszéd kiscicája átjött hozzánk és a kutyám elkapta. Azonnal elnézést kértem, felajánlottam, hogy beviszem a cicát állatorvoshoz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szomszédom mondta hagyjam nem kell neki semmi, cica sajnos mint megtudtam meghalt. Szomszédunk felesége, folyamatosan, beszólongat, les minket ha kertben vagyunk!
2010. okt. 5. 22:41
 1/4 anonim válasza:

Ha a szomszédod vmi vén k***a akkor hagyjad max csak kiröhögni kell

ha nem de a férja nagy darab akkor semmit ha meg nem akkor visszapofázni

2010. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs igaza a szomszédodnak, mert arról nem tehettek, hogy a saját kertetekbe jött a cica, és a kutyátok sajnos elkapta, főleg hogy még segíteni is próbáltál. Nekem is volt már, hogy a macskám meghalt, mert a szomszéd kutyája az ő kertjükben megölte. Ha konkrétan kiirtja, mérgezi a szomszéd (sajnos ebben is volt részem) vagy esetleg átjön a kutya, az nyilván más tészta, de így a szomszédodnak nem lenne oka haragudni. Szerintem ne törődj vele, ha haragszik, hát haragszik, az ő dolga.
2010. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És miket szólongat be a ténsasszony? A cicával kapcsolatban?
2010. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszelj vele, normalisan. Eselyes, hogy a kedves ferje nem mondta el neki a teljes igazsagot, es most azt gondolja, ti vagytok a hibasak a macskajanak a halala miatt.

Szerintem meg a ferje, mikor azt mondta "nem kell"...

2010. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!