Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eddig teljesen lakásban élő...

Eddig teljesen lakásban élő macskát kizárhatok pár órára a garázsba, lesz valami baja? (vendég fél tőle)

Figyelt kérdés
Az új lakást jön megnézni az egyik barátnőm, kutyáról fél, de a macskáktól is. Ugye mivel az egész lakáson végigmegy, okés, ha a macskát a garázsba zárom addig, amíg itt lesz? A macska szobamacska, még soha nem volt a garázsban. Nem lesz baja?

2023. márc. 3. 23:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%

Annyi baja lenne, mintha teged zarnanak be mondjuk az elrabloid egy garazsba… Tulelned te is, csak vegig fosnad, hogy hol vagy, miert vagy itt, mikor jutsz ki innen, stb. A legtobb macska nem viseli tul jol a kornyezetvaltast annak ellenere, hogy amugy kivancsiak.


Ha mindenkepp ki akarod zarni, akkor elotte vidd ki, maradj ott vele amig korbenez, kenyelmesen erzi magat, ennyi. Nem lesz baja, csak ne ugy nezzen ki a dolog, hogy kibszod, razarod azt lelepsz.

2023. márc. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi macskamániast basszus, ez azért nagyon durva, és a legdurvább, hogy nem làtjátok.. ha átrakod a macskát új helyre, kimászik a hordozóból, körülnéz és le se tojja, rohadtul nem fél, befoglalja a helyet! Ember, itt senki nem utazott még macskával? Simán kimászott és körbejárta a szobát, mindent megvizsgált és normálisan használta az almot is 10 perc alatt. A macska le se tojja, hogy 18 vagy 14 fok van(mint egy garázsban). Teljesen betegek vagytok. Az ember meg fóbiás, retteg! Néhány állattartónak pszichés feltételekhez kellene kötni az állattartást, jobban szabályozni, hogy állatként kezelők kaphassanak csak, mert nèhányan betegesen gondolkoznak..
2023. márc. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
74%

Irracionális dolog egy macskától félni. Egy kutyától még csak-csak, ha mondjuk egyszer már megharapta, esetleg, de egy macskától?!

Én biztosan nem zárnám ki a cicámat senki kedvéért a lakásból a garázsba.

2023. márc. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
90%
13 Igen, talalkoztam, ket macskaval koltoztem, az egyiknek valoban eleg volt par ora, a masik 3 napig nem jott elo a mosogep mogul :) Teljesen valtozo, melyik hogyan reagal.
2023. márc. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
30%

14 valami kiskirály komplexusod van? Mi ez a” én mondom meg mitől félhetsz, különben nem törődök vele” gondolkodásmód? Nem enyhe nárcizmus, mikor már te akarod validdá tenni más emberek félelmét:D


Tökmindegy mitől miért fél, ideiglenesen megoldható kisebb gond nélkül is. A felettem író macskája közül meg az egyik pont olyan beteg mentálisan, mint a fóbiás nő, de az ember mindig előnyt élvez.

2023. márc. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%
Tedd hordozóba egy szobába, ha úgy nem retteg tőle a barátnőd. Eddigi életem során egy macskafóbiás csajt ismertem, de ő 1 méteres korzetébe mert menni a macskának, csak szólt, hogy vigyék már el onnan :D
2023. márc. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
57%
Nyíltan mond el neki, hogy nehezen viseli a macskád a bezártságot. Így nem tudod bezárni sehova, aztán ha továbbra is megszeretné nézni a házat,akkor nem fogja zavarni a macska
2023. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 NTBS ***** válasza:
67%
Igen, de lelkileg meg fogja viselni.
2023. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
69%

Te meg miért gondolod, 16-os, hogy te mondhatod meg másnak, hogy ki mikor élvez előnyt? Az én házamban például az én állatom élvez előnyt egy idegennel szemben. Annál az egyszerű oknál fogva, hogy ő van otthon.


Tudod, eszembe jut a lányom barátnője, aki bejött a házamba, és nemes egyszerűséggel közölte a kanapén szendergő macskával, hogy "te most kimész innen". Én meg közöltem vele, hogy a macska nem megy sehova, ugyanis itt lakik. Mondjuk, volt annyi esze, hogy utána befogta.


Kérdező, én nem tenném ki a ciccet. Bezárnám az egyik szobába, aztán amikor az a szoba kerül sorra, átvinném egy másikba, mint ahogy itt sokan tanácsolták.

2023. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
A garázs az előszobából nyíló ajtóval megközelíthető, nem az udvaron keresztül kell kivinni, de a hordzós ötlet sem rossz, abba bezárom és berakom valamelyik szobába. Utolsó, te annyival nem voltál képes megtisztelni a vendégedet, hogy addig lezavard a macskát az ágyról, amíg ott van, ha zavarja?? Csodálom, hogy ezek után megy valaki hozzád. Nekem a szüleim megtanították, hogy a vendéget meg kell tisztelni. És ez nem nem egyenlő azzal, hogy aztán a macska vagy kutya ki lesz rakva, csak addig el lesz zárva. Én meg kutyafóbiás vagyok, eddig akárhány helyre mentem, mindenki felfogta hogy akkor addig kutya elzár. Bocsánat, de amit itt egyesek művelnek, az nagyon nagyon elvakult...
2023. márc. 4. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!