Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a benti macskám,...

Miért harap a benti macskám, mikor nincs rajtam ruha ?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek levetkőzni, tehát nincs rajtam ruha, akkor megtámad, elkezd harapni.

Nem merek már előtte ruha nélkül lenni. Mi lesz így nyáron??

Mitől lehet ez ? Éjjel mikor felkelek és zokni nélkül vagyok, akkor a lábamra vadászik. Nappal mikor teljesen fel vagyok öltözve, akkor semmi gond nincs.

Kérdésem sajnos teljesen komoly. Félek tőle amikor ruha nélkül vagyok.

Mi segíthet ezen?



2023. márc. 4. 20:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
41%
Miért nincs rajtad ruha?
2023. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Ne meztelenkedj a macska előtt te perverz állat
2023. márc. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Mert nincsen megnevelve rendesen!!!!
2023. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%

#13 a macskát nem lehet nevelni. A macska öntörvényű. Ezért az ember társának szerepét nem tudja betölteni (nem úgy, mint a kutya). Kutyának gazdája, macskának személyzete van. De általában nem is akarják megnevelni a macskát, még annyira se, amennyire lehetne.


Mi a macska? Városban társpótlék, falun haszonállat vagy fogyóeszköz. Nekem kártevő.

2023. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
A macskát igenis lehet nevelni, nagyon okos, intelligens állatok. Nem említheted együtt a kutyával, totál más mindkettő. A macska is lehet társ, nevelni is lehet, sőt kell is, máskülönben a fejedre nő. Nekem 3 benti macsekom van, pontosan tudják a szabályokat, igaz, nem mindig tartják be, de képben vannak. 2 kutyám is van, ők is nevelve vannak, tudják mi a rend. Viszont alapvető eltérés,h még a kutyának te vagy az etalon, addig a macska vígan elvan nélküled is, sőt, ha "megbántod" még haragszik is, ha lehet ilyet mondani.
2023. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!