Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet be gyulladt a cicám...

Lehet be gyulladt a cicám hangszála ?

Figyelt kérdés
Előzmény kepp elmondom hogy 5 hónapja találtam rá egy fán lógott valaki meg probálta megölni de le szedtem haza hoztam és egész jó cica életét bisztositottam neki. Nyávogni igazából soha nem hallottam de dorombolni és álmában nyöszörögni igen. Tengap felült az ablakba és nagyon feketén nagyon furán elkezdett nyávogni esküszöm ijesztő volt. Olyasmi volt hogy maúúúú de annyira rekedten mintha nem is tudom. Allatorvosnál 1 hónapja jártunk akkor azt mondta egéséges cicus
2023. márc. 10. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el orvosához, lehet azóta megbízott vagy ilyesmi.

Kinti vagy benti cica lett ?

Szerencse hogy megmentetted, ilyen szemét embert, hogy fel akarta akasztani a macskát 😡

2023. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Kizárólag benti cica a házban nagyon meleg van nem tudom mit ronthattam el. De igazad van biztos ami biztos viszem dokihoz 🥺


Nyomorult emberek vannak nem tudom miért akar valaki ártani egy pici cicának

2023. márc. 10. 11:14
 3/8 NTBS ***** válasza:
100%
Állatorvos a megoldás.
2023. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.

Megfázottat akartam írni , nem megbízottat😀

Viszont ha benti, akkor kicsi át esély a megfázásra🙄

2023. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan hangot hallatott mint amikor bagzanak. Ki szeretne menni a kandúrokhoz. Az enyém ivartalanítva van, de most is érzi a tavaszt és sokkal érzékenyebb mint szokott, felerősödnek a negatív idiótaságai. Ő is morog, nyöszörög meg fúj, ha olyasmit van, amit nem szeretne vagy szeretne, de nem történik meg, közben alapvetően egy bájos kislány.
2023. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az orvos is azt mondta amit az 5 írt köszönöm a válaszokat
2023. márc. 14. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van amúgy? Írtad, hogy voltál állatorvosnál, de kíváncsi vagyok. Az enyémnél furának gondolom, hogy az ivartalanítás ellenére minden tavasszal jön ez a megőrülés és érzékeny lesz, csak nálam agresszivitás is jön hozzá, mert a szeparációs szorongás felerősödik és nem szeretne egyedül maradni, így harcolni kezd úgymond. #5
2023. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ivartalanitva van és én se értem hogy hogy lehet rajta bughatnék
2023. márc. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!