Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart nagyjából...

Mennyi ideig tart nagyjából egy - megfázással együtt mjáró - hangszálgyulladás?

Figyelt kérdés

A hét elején egy erősen légkondicionált autóban utaztam, és sajnos, másnapra nagyon csúnyán sikerült megfáznom. A "rendes" tünetek mellett azt gondolom, a hangszálaim is begyulladtak, mert borzasztóan fáj beszélni. Ez egész héten így volt, ma sikerült egy kicsit pihentetnem (tudom, hangdiéta kellene, de sajnos a munkám miatt csak hétvégén valósítható ez meg). Még hétfőn is itthon tudok maradni, kedden viszont már működnöm kellene... :(

Ma van a betegségem 4. napja. Minden kiejtett szó még mindig fáj.



2020. júl. 18. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégész orvosi ügyelet nincs a lakóhelyed közelében?


El tudod látni a munkádat beszéd nélkül is csupán testbeszéd által? Főnököd mit szólt eddig? Írásban közöltél vele mindent?

2020. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs a közelemben, sajnos, úgyhogy majd utaznom kell. De jövő héten biztos nem érek sajnos rá, csak utána. Már, ha kapok időpontot egyáltalán, mert ugye most nem csak odamegy az ember... :(


Nem tudom ellátni a munkám beszéd nélkül sajnos. Az teljesen kizárt. Nincs főnököm, egyéni ügyvéd vagyok.

2020. júl. 18. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az erre felirt celzott antibiotikum segitett, sot tett rendbe egy elmulni nem akaro negyhetes megfazas utan.

Suttogni sem igazan szabad ilyenkor, es ez az az eset, mikor antibiotikum tenyleg kell. Haziorvos eleg hozza.

2020. júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felhívom akkor!
2020. júl. 19. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!