Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások, mit tesztek, hogy...

Macskások, mit tesztek, hogy ne csessze szét az egész lakást a cicátok?

Figyelt kérdés
Őszintén, pont emiatt nem akartam macskát, de nyáron találtam egy par hetes kis szorgolyot, aki a nyakamon maradt. Nem banom, mert nagyon megszerettem, viszont akkor is nagyon bánt, hogy rengeteget dolgoztam a szép, új butoraimert es lakasomert, amit o modszeresen tonkretesz. Van saját butora, nem érdekli kulonosebben, ellenben az ágykeretemet, foteleket, székeket es kanapét igyekszik teljesen megsemmisíteni. Helyenkent úgy fest a lakas, mint valami putri, próbálom letakargatni a dolgokat, semmi olyat nem elől hagyni, ami mozdítható es kárt tehet benne, de szinte semmit nem erek el ezekkel.
2023. márc. 14. 03:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Kertben ZÁRT kifutót kell építeni a macskáknak. Jah? Hogy ez pénzbe kerül? Igen, az állattartás az olyan. Ha úgy gondolják hogy a legegyszerűbb odavinni az ingyen szaporulatot és majd minden megoldódott, az téved.

10es,tele a fészbúk egykor egészséges életerős HALOTT cicákkal az úton. De hát ki nem szarja le, amikor lehet odavinni másikat?

Ha nekem vagy másnak kárt okoznak, akkor viselje a következményeket. Ha elkapom a kormányt mert átszalad az úton azt ki téríti meg? Ilyenkor jönnek a macskatulajok, ó nem az enyém volt!


CHIPET A MACSKÁKBA IS! LEGYEN AKI FELELŐSSÉGET IS VÁLLAL!

2023. márc. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
3 macskám van, igyekszem úgy berendezni a házamat h minél kevesebb legyen a "kár" ha szabad így mondani 😅 egyedül a kanapé ami necces mert az ugye szövet. A függönyök kizárólag zsinórfüggönyök, be tud bújni mögé anélkül h szétkaparná . Mindenhol parketta és kő. Ez a szőr miatt ideális, plusz ha visszajön a szőrcsomó. Minden nap porszívózok, plusz nálunk van még robotporszívó is. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha kaparja az ágykeretedet akkor nyugodtan fegyelmezd, bizonyos illetők szerint ez macskáknál nem szokás, de nálunk igen. Olyan nagy baj nincs is. Ajánlom neked is h ne hagyd rá a dolgokat.
2023. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!