Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnék megbarátkozni a...

Hogy tudnék megbarátkozni a szomszéd macskával?

Figyelt kérdés

Simogatni akarnám, de nem szereti, a mancsával a kezemre csap. De amúgy nem fél tőlem. Nekem is van két macskám akikkel meg ő akarna barátkozni, de ők meg félnek tőle.


Az ajtón akarna bejönni hátha kapcsolatba léphet az enyémekkel, de az ajtón útját állom. Ilyenkor tudnám simogatni.


Nekem egy ivartalanított kandúr és nőstény macskám van, a szomszédé nőstény, nem tudom ivartalanított e.


2023. márc. 19. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kajával lehet bizalmat ébreszteni fokozatosan. Utána finoman az ujjadat odatartod neki és várod hogy ő kezdeményezzen. Macskáknál nem lehet erőszakkal szeretetet kicsikarni, mert nagyon érzékenyek.

De ha jól értem kinti macska, szóval nem biztos hogy kéne engedni a tieidhez, nem az ivarosság miatt hanem a betegségek miatt. Nem tudni hogy oltva van-e, mit hordoz.

2023. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegyik macska szereti a simogatást. A személyiségüket tiszteletben kell tartani. De amúgy ha akadályozod az akarat érvényesülésében, útját állod, akkor hogy pályázhatsz a szeretetére?
2023. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pcpsx ***** válasza:
0%
Ha a macska nem érez benned tiszta szeretetet akkor meg se probálj barátkozni vele,nálad ez nem ez a gon...neked kell szó szerint magadhoz édeskedni..egy tipp..minden macska imádja ha a füle mügott finomam simogatod..illetve vakarod de azt is finoman....ha erre sem fog reagálni a cicus akkor a macskával történt valami olyasmi ami miatt nem bizik az emberekben...
2023. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!