Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvihetem állatorvoshoz a...

Elvihetem állatorvoshoz a szomszéd macskáját?

Figyelt kérdés

Faluban élek, a szomszéd néninek van egy 3 éves ivaros kandúrja. Folyton kint van az utcákon, csak egy bolhanyakörv van rajta. Mivel nincs kutyám, néha én is megszoktam etetni a macskát.

Nagyon kedves macska, lehet simogatni és szeretgetni.

Viszont hogy ivaros az a gond, hogy verekszik is. Már 2-3 napja látom hogy a füle tövén nagyjából 2 ujjnyi széles seb van. Volt hogy vakarta a cica a fülét és vérzett neki. Lefújtam neki fertőtlenítővel. De félek hogy szegénynek elfertőződik a sebe.

Szomszédnak szóltam, de azt mondta ő majd ellátja a sebet.

Elvihetem én állatorvos a macskát? Napközben mondjuk, csak ugye ha meglátja hogy be van kötve a macskafüle, tuti engem hibáztat

Amúgy biztos semmi oltása sincs a macseknak.


2023. márc. 11. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha vállalod a kezelés költségeit, biztosan megengedi, hogy orvoshoz vidd. Az ő hozzájárulása nélkül semmiképp se vidd.
2023. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

- Csókolom, elvihetem orvoshoz a macskát?

- Én kenegetem neki, nem tudok rá költeni.

- Úgy látom nem javul. Szívemhez nőtt, szívesen állnám a költségeit teljes mértékben.

- Jól van aranyoskám, ha úgy látod. Csak tudjad megfogni, mert én már öreg vagyok ehhez.

--> Köszönöm szépen! Akkor majd még beszélünk, ha bejelentkeztem az orvoshoz.


VAGY


- Nem szeretnék ebbe belebonyolódni, sok macskám volt már, mind idősen pusztult el.

--> Rendben, megértettem.

2023. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen elviheted, max azt mondod kóbor és lássák el, kifizeted a költséget. Nem fognak kérdezősködni. De azért első körben inkább kérdezd meg a szomszédot hogy mit szólna hozzá, jobb a békesség.
2023. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvinni orvoshoz ellehet a gazdi nélkül is,mert senkit se érdekel,hogy valóban tiéd e a cica.Én viszont először megkérdezném a szomszédot is,hogy ő mit szól hozzá.Természetesen csak akkor vidd el,ha vállalok a költséget és az utána való felépülést is hiszen a műtét után egyből nem kellene kirakni az utcára,mert baja is lehet.
2023. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!