Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicám baja? Nagyon...

Mi lehet a cicám baja? Nagyon aggódom érte

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép cicusom aki 5 hónapos. Mostanában, már egy hete kb. amikor keresem itthon sose találom..aztán nagynehezen hazajön esténként, de nagyon lefogyott, nem is eszik este se, félek hogy ha továbbra is elmegy akkor baja lesz. Megoldás lenne ha behoznám szobacicának és nem engedném ki az utcára? esetleg csak akk ha megerősödött újra? miért járkál el?
2010. okt. 7. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden macska főleg ha kinti szeret császkálni,ezt nem tudod neki megtiltani!Állitólag ha ivartalanitod,nem lesz csavargós,de nemtudom mennyire igaz...
2010. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de miért lett ilyen vékony? eddig rettentű jóltáplált volt. akk behozzam szobacicának?
2010. okt. 7. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Beteg, vidd el orvoshoz.
2010. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok,lehet férges azért ilyen vékony,tényleg mutasd meg dokinak!!A székletét megszoktad nézni?
2010. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a szobacicák tovább élnek,én már annyit aggódtam macskákért,hogy csináltünk egy tágas kinti kenelt kis házzal mászófával és oda teszem levegőzni
2010. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké holnap elviszem dokihoz..de sztetek behozzam a szobámba azután h ne történjen később se vele semmise?
2010. okt. 7. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiú, vagy lány a cica?
2010. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fiú
2010. okt. 7. 20:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne lepődj meg, ha ez évente kb. kétszer előfordul majd nála. A mi macskánk is csinálja, van, hogy napokig nem kerül elő. Bár öt hónaposan ez kicsit korai. Nagy valószínűséggel van nőstény macska a közelben, és az vonzza. A mi macskánk általában nem csak soványan, de teljesen összeverve szokott hazajönni. A füle már rongyosra van tépve, volt, hogy a fejéből hiányzott egy-egy darab. Sajnos a fiú cicák ilyenek. Mi is próbáltuk behozni, de olyankor estefelé egy bizonyos időben addig nyávogott az ajtóban, amíg ki nem engedtük.
2010. okt. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mi ivaros kandúrunk ezt olyan szintig vitte, hogy alig láttuk otthon, csont sovány volt, macskanáthás lett, állandóan tele volt sebekkel meg kullancsokkal, mindig akkor keveredett haza, mikor láthatóan a végét járta. Ilyenkor gyorsan orvos, etetés, de ahogy kicsit jobban lett, megint lelépett. A végén már apám el akarta altatni, merthogy neki ennyi pénzébe még macska nem került. Nem lehetett meggyógyítani, mert mindig lelépett. Aztán hazamentem, a sarkamra álltam, és közöltem apámmal, hogy visszük a macskát ivartalanítani, én fizetem. Mindössze 8 ezer forintba került, a cica azóta otthon van, visszanőtt már a szőr a sebei helyére, szépen kerekedik, nátháját, fülgyulladását kikezeltük, és hempereg a téli kertben, meg hizeleg a kutyának.


Nagyon jó élete van azóta, fogyás meg bunyók, meg vadászat nélkül. Úgyhogy ajánlom neked is.

2010. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!