Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mitől lehet? Kb 7hónapos...

Ez mitől lehet? Kb 7hónapos kan cicám sokat és gyakran pisil, a végén megrázza és "spriccel". Örülnék a válaszoknak, borzasztóan aggódom.

Figyelt kérdés

Pár hete hozzám került egy kb 7-8 hónapos kan kiscica. Addig kinti cica volt, most benti lett. Eddig semmi problémám nem volt vele, most viszont tegnap óta azt csinálja, hogy egy, az almon kívüli helyre. Nincs még ivartalanítva, de úgy tudom, a kan cicák úgy jelölik meg a területüket, hogy keveset, és nagyon büdöset "spriccelnek" valahova. Az enyém viszont sokat pisil (többet mint szokott), és a végén megrázza magát, ezért van a "spriccelős" hatás. Ez az ivarérettség jele lenne?!

Hozzáteszem, most stresszelve van, mert a mamám vigyáz ránk (még egy hétig) és tőle rettenetesen tart. Ez attól lehet? No meg a múltkor kiállt az ablakba, arra is gondoltam, hogy esetleg megfázott. Jövő héten mindenképpen ivartalanítva lesz, de aggódom, hogy mi van, ha ez valami más betegség.


2011. nov. 13. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én cicám már az első naptól benti volt , és bizony ő is 7-8 hónapos korában kezdett "jelölgetni". Akkor lett ő is ivartalanítva. Utána teljesen elmúlott ez az állapot. Szerintem a te cicádnál is ez a helyzet. Ivartalanítás után megszűnik a jelölgetés. Nem hiszem hogy beteg lenne.
2011. nov. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szóval akkor annak nem kevésnek kell lennie, hanem soknak, "rendes pisi" mennyiségűnek?
2011. nov. 13. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!