Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tároljam a használt almot?

Hogy tároljam a használt almot?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy ne legyen környezetszennyező, vagyis, nem használnék külön zacskót minden kaki kiszedésnél. Ezért az előzőleg elhasznált alomnak a papír zacskójába szoktam kiszedni és heti 1x megy ki a kukába. Na de ennek így szaga van...

Lehúzni a wc-n szintén nem szeretném.

Hogy csináljam, hogy ne pazaroljak műanyag zacskót, és ne kelljen lehúznom se, mégse legyen büdös? (Sima csomósodó almot használok)


2023. márc. 30. 11:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
#6 még jobb minőségű táptól meg rózsaillatút kakálnak, és ibolyát vizelnek, igaz?
2023. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

'12:10 mitől környezetszennyező? Mármint lehet, hogy az, de mitől?


Mi simán bevágjuk a konyhai kommunális hulladékba, aztán lecsukjuk a szemetes fedelét és kész, amikor megtelik heti egyszer kétszer, akkor megy ki az egész a nagykukába. Szerintem amúgyse különösebben jó szagú a konyhai hulladék alom ide vagy oda.

2023. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Itthon mindig van félretett újságpapir vagy papirzacskó pékáruk után, amibe beleszedjuk a pisis csomókkal egyutt a kakit es becsomagolva megy a kukaba.
2023. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
Bírom ezeket a környezetvédőket, akik a szorongásukat erénybe csomagolják.
2023. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A bunkó 8-ason kívül, köszönöm a többieknek, több megoldásból könnyebb atgondolni, hogy melyik lesz számomra megfelelő.

8-as: a papírzacskót felhasználom, ha épp van itthon, de csak ezért nem vennék, mert igen, nekem fontos a környezetkimelo megoldás. Furcsa, mi, hogy más embernek, aki nem te vagy, más szempont fontos? Amúgy én pl. írtam a zárható fémvödröt, amit viszont te hagytál ki a személyeskedő, provokatív

felsorolásodból.

2023. márc. 30. 12:32
 16/21 anonim ***** válasza:
70%
összegyűjtöd egy nejlonzsákba és emigrálod abba a fekete edénybe, amit nagy zúgós autó szokott üríteni
2023. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
11:)))
2023. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem szoktunk külön venni papírzacsit mi se, de valahogy egy csomó összegyűlik, ilyen sütis csomagolópapírokkal együtt.
2023. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

Végülis megkerestem mi a baj a bentonittal.


Külszíni fejtéssel termelik ki (az usában biztos), ami a talaj és növényzet eltávolításával:

-területet vesz el a természets növényvilágból, vagy a mezőgazdaságból

-porszennyezést okoz

-a megnövekedő talajerózió által sok hordalékot visz a folyókba, így felborítva a vizi okoszisztémát

-a hordalék megváltoztathatja a folyók medrét, ezzel árvizeket okozhat, vagy természetes élőhejeket szüntethet meg

-a vízkörforgásba bekerülő kőzetekből nehézfémek kerülhetnek a vízbázisba


Azért kiváncsi lennék, hogy a környezetbarátként reklámozott keményfa forgács. "Gmo mentes kukorica", stb. hogyan teljeseít. De egyenlőre mégy nem futottam bele egy ilyen összehasonlításba.

(Nem tudom felfogni, hogy valakinek szempont, hogy a macska gmo mentes kukoricába szxrjon >:o )


[link]

2023. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%
11 hát, azt hiszem, az még elérhető, de van különbség a ordeneré büdös, nagyon büdös, büdös, és a légfrissitönek még mindig nem jó tipusú büdös között.
2023. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!