Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Szakítani akarok a barátnőmmel. Együtt élünk. Jár hozzánk egy kóbor cica, akit én etetek minden nap. Barátságos, és szelíd.

Ha elmegyek, a barátnőm nem fogja etetni, de hogy vigyem el?

Mármint eddig szabadon mászkált, most meg ha elmegyek, es vinném magammal, nem lenne szabad, hiszen panelba akarok menni. Most kertes házban vagyunk.


Tudom, macska fog egeret meg madarat. De nem tudom, vele mi legyen.

Tanácsokat szeretnék kérni.


2023. ápr. 1. 22:23
 1/10 anonim válasza:
33%
Menj aludni, kösz az esti mesét. :)
2023. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Vegyél egy kutyát.
2023. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Kóbor macskát nem kell etetni , mert kb minden állat szerető meg eteti őket. De ezek amúgy is olyan tapasztalt macskák akik bárhol találnak kaját. Mellesleg ha egy ilyen macskát lakásba teszel aki évek óta az utcán él csak rosszat okozol neki. Hidd el ,hogy nem lesz baja.
2023. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg igen is befogadhatod elvégre a menhelyek is olyan feltétellel adnak oda macskát hogy jobb lenne bent tartani plusz ivartalanítási kötelezettséggel. Semmi baja nem lenne a házban megszokná. Az meg koránt sem olyan biztos hogy mások is etetik csak azért mert kóbor állat.
2023. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondok neked egy egyszerű emberi példát . 50 évet élsz egy házban amit nehezen megkeresett pénzért vettél meg. Nincsenek már ott az unokáid férjed is meghalt te pedig egyedül nem tudod fizetni a rezsit. Jönnek az unokák akik elköltöztetnek mert neked az úgy jobb lesz és betesznek egy városi kis lakásba. Téged ez hogyan érinteni mentálisan?

4es baromságokat ír...de szerintem a kategória is rossz ehhez

2023. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A macska nem hal éhen akkor se,ha nem etetik.Nem lesz baja,mert már megszokta,hogy az utcán él és lehet nagyobb bajt csinálnál,ha vinnéd magaddal.
2023. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Minden nap, naponta többször kap enni közben mászkál, ki tudja hol...

Esténként itt alszik a teraszon.

De szabad. Nincs megkötve.

Sokat nem segítettek a válaszok.

2023. ápr. 3. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ez a kifejezés, hogy a macska szabad, nincs megkötve.Én 15 éve foglalkozom macskákkal, megkötött macskát soha nem láttam, az állatkinzás!Persze Magyarországon olyan balkáni az állattartási kultura, Boldog vagyok, hogy Usa-ban dolgoztam önkéntes ápolóként.Már nem fogom megérni életemben, hogy Mo-on civilizáltabb emberek tartsanak állatot, az itteni kis drága állatok
2023. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok:meghalnak, ha betegek, vagy idősek ki lesznak dobva az utcára vagy kukába.
2023. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg olvasni és értelmezni te intelligens barom.
2023. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!