Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerinteteg mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteteg mit csináljak? Mésfél éves kapcsolat. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval az van , hogy másfél éve összejöttem a mostani barátnőmmel. Az elején minden tökéletes volt, nagyon szerettük egymást, azonban mostanában én egy kicsit félek attól, hogy még fiatal vagyok de már ennyire elkötelezem magam egy lány melett. (most leszek 19) Az a baj, hogy a lány engem nagyon szeret és úgy érzem soha nem lesz még egy olyan ember aki úgy szeretne mint ő, és olyan őszinte és törődő lenne mint ő, és ennyire hasonlítanánk belsőre, viszont mostanában érdekelnek más lányok is, az utcán néha megnézem őket és emiatt bűntudatom van. Az is furcsa, hogy naponta ingadoznak az érzéseim, néha úgy érzem mégis ő az egyetlen, néha meg úgy vagyok hogy vissza kéne menni barátokká. Szerintetek mit csináljak? A lányt nagyon nem akarom megbántani, de ezt az egészet ő is tudja és azt mondja hogy ha mindig ezen gondolkozok akkor lehet nincs sok értelme és szünetelni kéne, de sokszor sír emiatt az egész miatt és én olyankor nagyon rosszul szoktam magam érezni.. Szerintetek mit kéne tennem?

A válaszokat előre köszönöm!



2014. szept. 18. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne bántsd, ha tudja ezt és sokat sír miatta, akkor inkább hagyjátok egymást. Nem vagy belé szerelmes, ő viszont az. Adjatok esélyt magatoknak arra hogy megtaláljátok az igazit.
2014. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bűntudatból ne legyél vele, csak azért, mert miattad sír. 19 évesen nem késtél le semmiről, és ha még együtt leszel vele 2-3 évig, akkor is még nagyon-nagyon fiatalka leszel még :)


Szóval ne idegesítsd magad ezzel. Próbáld meg vele még utoljára, adj magatoknak még félévet és ha akkor is rosszul érzed magad,akkor szakíts.

2014. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 menta34 ***** válasza:
a szex milyen?:)
2014. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat mostanaban sajnos en annyira nem is kezdemenyezek es sajnos az sem olyan mint régen :/ de emiatt nem fogok valakivel szakítani , mármint csak a szex miatt.. Es az a baj hogy mar sokszor próbáltam új esélyt adni a dolognak de mindig ez a vege :( sajnos igazatok van abban hogy sajnálatból nem kéne egyutt lenni, csak hat nem olyan könnyű dolog ez.. Köszönöm hogy írtátok , ha esetleg tudnátok meg

Vmit irni ne fogjatok vissza magatokat :D

2014. szept. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!