Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinteteek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteteek mit csináljak, szeret?

Figyelt kérdés
Segítsetek. Van egy velem egy idős srác az osztályban aki nagyon tetszik nekem. Mindenki megtudta, hogy szerelmes vagyok belé és ezért azt mondtam a barátnőimnek, hogy nem szeretem! De szerintem észrevette h tetszik nekem, de mindig engem néz. Sokszor megyünk le ketten az ebédlőbe, de nem merem bevallani neki. És úgy látom, hogy tetszek neki, pedig azt mondja hogy nem! Valaki segítsen légyszi.
2011. jan. 8. 18:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
nem tom en nm naon szeretek az osztlyba jarni valkivel dee ha naon tetszik probalkozz meg ne dolj be a nezeseknek mert en tom mien ha valaki nez de semi beszlegess tobbet vele meg nm muszaj bevalald de kesob megteheted!! legyel joba vele hogy bizon meg benned s nez melyen a szemebe !! van esejed dee kerd meg az egyik fiu bartjat h beszzeljen rolad vele s akk eldol minden!! sok szerencset!! :* :x
2011. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát amikor néz akkor is mindig mélyen a szemébe nézek,de a haverjai meg kinevetnének ha elmondanám nekik,de van egy lány testvére ami jó dolog, de ő is kinevetne,mert úgymond ő a suli ˝rosszfiúja˝, de most leszünk ügyeletesek és pont egymás mellé álítottak minket az ajtóban nekünk kell becsukogatni mások után, szerinted ezt a sors akarta így?
2011. jan. 8. 18:21
 3/17 anonim ***** válasza:
igen ezt a sors akarta igy amugy sztem valld be neki
2011. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sokszor rendes velem,de azért arra még nem állok készen hogy elmondjam neki. És amikor együtt megyünk le az ebédlőbe akkor is tök normálisan el tudunk beszélgetni,meg minden meg sose távolodunk el egymástól mindig jó közel már sokszor úgy érzem, hogy meg foja fogni a kezemet csak mire tényleg megtenné arra mindig leérünk a barátnőm meg tiszta féltékeny hogy mindig ketten megyünk le ezért meg is szokott várni én meg csak leállok a lépcsőnél megigazítani a cipőm, hogy menjen már el!
2011. jan. 8. 19:22
 5/17 anonim ***** válasza:
de sztem mond el neki mert aztán talál magának mást
2011. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nem merem neki bevallani! Amúgy egyik barátnőm barátnőjével msnezett és az megkérdezte tőle, hogy tetszek-e neki. Ő erre nem mondott semmit, csak annyit hogy a nevetésem nem tetszik neki! És a legtöbbször amikor nem mond rá nsemmit az azt jelenti,hogy tetszik neki az az illető. De már sokszor megkérdezték tőle ugyanezt és mindig amikor megkérdezték akkor mindig elpirult,elpirul. És sokszor mintha mondani karna valamit,de visszafojtja. Amikor volt alapítványi bál akkor is mondta a haverjának, hogy fel akar kérni csak nem mer,mert a testvére kinevetné akkor épp az egyik osztálytársammal táncoltam és meghallottam és úgy elpirultam és erre a csaj megkérdi,hogy mért lettem olyan vörös és a srác is meghallotta a kérdést ésn meg inkább nem is válaszoltam, mert ő is nagyon vörös lett hirtelen én meg csak annyit mondtam hirtelen, hogy mind1 hagyjuk.
2011. jan. 9. 12:59
 7/17 anonim ***** válasza:
sztem hivd ki ot valamerre sétálni és mond el neki utolso voltam
2011. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És állítólag mondta párszor a barátnőm testvérének, hogy jól nézek ki meg ilyenek. Állítólag a nyáron mondta a testvérének,hogy amikor megyünk nyaralni az osztállyal majd beszéljen velem. A testvére beszélt velem, csak az volt a baj, hogy akkor utáltam a srácot és inkább nemet mondtam most meg tisztára belezúgtam!!!
2011. jan. 9. 13:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Volt pár jó alkalom amikor közel kerültünk egymáshoz. Egy csomót tudnék mesélni!!!
2011. jan. 9. 13:05
 10/17 anonim ***** válasza:
kuldesz nekem magadrol képet priviben??? utolso voltam
2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!