Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megéri fedett macska wc-re...

Megéri fedett macska wc-re váltani? A cica fogja használni,vajon ès nem büdösödik benne jobban az alom?

Figyelt kérdés

Àltalàban lidl-s almot használunk, de hiába veszem ki belőle a pisis almot, valahogy ahogy ràkaparja a tiszta részeket, büdös lesz az egész alom.. :/ Mosva van, minimum heti 1x, de az egészet kidobni mèg olyankor, amikor az tiszta, sokszor sajnàlom. Elèg sokat ki szokott kaparni belőle, ezèrt gondoltam, hogy fedettre váltanèk, meg akkor a szagok is kevésbè jönnènek ki, de abban mèg jobban èrződnènek neki a szagok, amikor bemenne, nem? Mmint, nem akarom, hogy neki kellemetlen legyen.

Úgyhogy, most nem tudom, mit csináljak, rendeljek-e olyat, vagy milyen alomra kellene váltani...

Köszönöm, előre is!


2023. ápr. 2. 12:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*mmint milyen fajta macskaalmot kellene próbálni, ami a szagokat jobban magába zàrja*
2023. ápr. 2. 12:47
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem szeretik, nyitott teruleten szeretnek wc-zni, ahonnan belatnak mindent, hogy nincs veszely. (Oszton.)


Szamodra meg szarabb lesz takaritani, maceras mindig levenni a tetot es budosebb lesz, amikor leveszed.


Mi most Tigerino almot hasznalunk, jol sziv es nem budos.

2023. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

A fedett vécéhez nem tudok esetedben hozzászólni, mert az enyémek nem mentek bele.

Nem voltak hozzászokva, így a szállító boksszal azonosították, azt pedig utálták, mindig birkózni kellett, hogy betegyük őket, mert az általában állatorvost jelentett.

Viszont a nyitottnak sem volt nálunk szaga, 3 macska mellett sem, mert ezt használtuk:

[link]

Garantáltan szagmentes, nem csak webshopban kapható.

Van kamillás változatban is, de totál felesleges és jóval drágább.

Próbáld ki!

2023. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, igazad lehet, köszi..:/

Mondjuk olyat nèztem, aminél az ajtaját jobban ki lehet nyitni, így elvileg nem kell az egész tetejét levenni.


Utàna nézek annak az alomnak, köszi!

2023. ápr. 2. 13:02
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Az enyem 5 eves volt, amikor fedett macskawc-t kapott, siman raszokott. Annyi, hogy az ajtot nem tettem ra par honapig, mert attol felt, de utana azt is elfogadta.


Igazabol szagok tekinteteben nem tudom, hogy jobb-e a helyzet, mert nekunk a pisije soha nem budos egyaltalan, csak a kaki. Aldis almot hasznalunk.

En azert vettem csak macska wc-t, mert igy nem szorja ki az almot annyira, csak egy picike gyulik fel elotte, de az meg nem veszes. Elotte a felet is siman kikaparta a foldre, volt olyan 😂

2023. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy emlékszem, a Cirmit próbáltuk, ès nem vált be...:/ De majd lehet, hogy teszek még egy próbát. Egyèbkènt, kamillás hintőport is próbáltam màr beleszórni, mert valakitől azt hallottam, hogy az segített, de attól szinte csak mèg rosszabb lett, úgy olyan ember pisi szaga lett az egesznek..:/
2023. ápr. 2. 13:06
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

5-os vagyok. Nem maceras amugy takaritani, mert ezek teljesen szetszedhetoek. Altalaban 3 reszbol allnak, van egy teto, van az alja meg az ajto. Konnyen, 1 mozdulattal teljesen szetszedheto, semmi extra.

Innentol kezdve meg kb olyan, mintha a sima almot takaritanal.

2023. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszi. :) Nem tudom, nekem fiú cica, ivartalan, de nagyon büdi tud lenni a pisije, sajnos. :S Aldisat is szoktunk venni, az sem volt jobb, nekünk.
2023. ápr. 2. 13:09
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Mi mindig is fedettet használtunk. Nem macerás tisztítani, és az összes macskánk simán használta eddig. Sokkal kevesebb alom jön ki belőle és praktikusan nincs szaga.
2023. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
fedett WC alap.m cicanak is jobb, nyugisabb, eldugodtabb. almot nemtudok mondani mert kulfoldon elek es itt mas almok vannak mi a fressnapfbol vesszuk. a zart cica wc biztos jobb lesz csak L-eset vegyel van S es M is
2023. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!