Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásban élők: Veled alszik...

Lakásban élők: Veled alszik éjszaka a macskád?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan működtök a gyakorlatban? Nem zavaró a jelenléte?

Ha nem, milyen módon oldod meg az éjszakát? Volt már balhézása belőle?



2023. ápr. 6. 15:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
kizárólag = kizárni
2023. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 madi111 ***** válasza:
90%
Nekem nincs macskám, de egyszer aludtam egy ágyban egy macskával. Vendégségben voltam, és a házigazda macskája úgy döntött, hogy velem akar aludni. Nem küldtem el, aranyos volt.
2023. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%

Kint alszanak, mert egyrészt nem férünk el az ágyban (máshol a szobában meg nem jó nekik), másrészt 2-3 óránál többet nem maradnak csendben, elkezdenek zörögni, játszani, egymást kergetni, így meg képtelenség aludni.

Kezdetektől így vannak szoktatva, lefekvés előtt bármikor bejöhetnek, de vacsi után ajtócsukás és onnantól tudják, hogy alvás van. Van, hogy még fél-egy órácskát futkosnak kint, de utána ők is lefekszenek.

2023. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%

Imádom, ha velem alszik. 10 körül “szól”, hogy alvásidő van, amint ágyban vagyok, elhelyezkedik rajtam.

Egy ideig ott dorombol, aztán megy a dolgára 🤣😄

2023. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik cica ahogy lefekszünk,befészkeli magát a két párna közé,kb fél órát- órát ott marad,aztán megy a kutyához aludni.A másik mindig velem alszik,először rám fekszik,de mikor fordulok,akkor lemegy a lábamhoz.Problémám abból szokott adódni,hogy nagyon melegít,így többször felkelek és kicsit arrébb pakolom.De mindig visszakúszik,hogy hozzám érjen.
2023. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%
Régebben borzasztóan féltem a sötétben, aludni is csak nehezen tudtam, majd lett egy imádnivaló foltos kanapéhuszárunk. Amióta velem alszik minden éjszaka a mellkasomon fekve vagy bekiflizve mellém, sokkal könnyebb. Megnyugtat a meleg kis test, a halk dorombolás, már nem is tudom, mihez kezdenék nélküle. Soha nem okozott semmi galibát, gond nélkül elalszik 7-8 órákat mellettem.
2023. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%
12, extra szerencsés ember vagy 😂
2023. ápr. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha olyan kedve van, akkor igen.

Én az oldalamon fekszek, ő pedig mellettem. Betakarózik ő is. Az egyik kezem a párna alatt, a másikkal ölelem. Ha megfordulok, akkor áttolom a másik oldalra és tovább fekszünk együtt.

Néha a fejem felett fekszik, de ilyenkor "letúr" a párnáról, mert nyalogatja a hajamat.

Nyáron nem nagyon alszik velem, mert melege van.

2023. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem: Az udvaron alszik.
2023. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%

Igen, mindkettő. Egyik fejemnél, mellkasomnál, közel bújik, dorombol, dagaszt, lököd, összetapos, majd eldobja magát rajtam. Másik nem mászik rám, mellém fekszik és csak a fejét vagy valamelyik mancsát teszi rám.

Szerencsém van, hogy a rám mászós csak 2,5 kiló, a mellettem fekvős a 7 kilós:D

Amikor álmomban rugdosok, mocorgok, forgolódok, arra szoktam felébredni, hogy a nagycica morgolódik, hogy brrr meg hmmm, mintha azt mondaná, maradjál már nyugton, nem tudok aludni tőled:D

2023. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!