Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen létezik, hogy a macska...

Ilyen létezik, hogy a macska felmászik a tetőre, aztán meg nem mer lejönni? De ha feltudott mászni, akkor le is kellene, hogy tudjon jönni nem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 15:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
legtöbbször fáról sem tud lejönni. Nagyon kevés macska tanulja meg, hogy hátrafelé lejöjjön.
2023. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az igen, hát most akkor nem tudom mi lesz, mert a macska felmászott a tetőre, egyedül vagyok itthon, nem tudom hogy szedjem le. Én biztos nem mászok fel.
2023. ápr. 12. 15:27
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, egy kicsit más technikája van a fel- és lemászásnak. Valamelyik nem tudja, valamelyik nem meri (vagy épp a kettő együtt), és fennragad.
2023. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Milyen magas? Én szedtem már le macskát kerítésről úgy, hogy magasra tartottam egy széket :D Kicsit se nézhettem ki hülyén, de a cica hálás volt.


Ha van egy létrád, akkor odateheted neki - ha nem is mersz felmászni, a cicának segíthet. Vagy bármilyen más objektum.

2023. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Az én kismacskámért is fel kellett mászni - az fenyőfa volt -, mert nem ment neki hátrafelé az, ami fölfelé igen.
2023. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát én tartottam neki oda széket, létrát is tettem oda, de csak nyávog rám. Nem tudom mit csináljak, bár egyszer úgy is le kell jönnie, hát most örökké nem maradhat fent. Mert érdekes ott van a nagymacskám, ő konkrétan az egész életét a tetőn tölti, ő nem fél, de igazából nem értem, hogy a kicsi hogy keveredett fel oda, sose mászott még fel.
2023. ápr. 12. 15:38
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsiság. A nagymacskát nem tudod valahogy felküldeni oda, hogy aztán lejöjjön? Ezzel példát tudna mutatni a kicsinek.
2023. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A nagymacska most is fent van, de ő nem igazán foglalkozik más macskákkal, sőt konkrétan leszarja.
2023. ápr. 12. 15:44
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Hívd le magadhoz (akár kajával), hátha
2023. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
A tető széléhez nem tudnál létrát tenni? Odáig felmászol, ciccegsz neki, kajászacskót csörgetsz. Ha addig lemászik, már el tudod kapni a grabancánál.
2023. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!