Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan nyakörv macskána...

Létezik olyan nyakörv macskának, ami nem kínzás neki, de 100százalék hogy nem hagyja el a kertrészt tőle? És biztonságos.

Figyelt kérdés
Nem tudom megengedni magamnak a macskabiztos kerítést, de a lakásban tartás sem megoldás, mivel kertes ház felső szintjén (külső lépcsős) lakunk négyen és valaki lába melett mindig kifut. Szóval szeretném megakadályozni, hogy ne jusson ki utcára. Alsó szinten is laknak akik nem bántanak cicát, kedvelik csak annyira nem, hogy figyenének is arra, hogy garázs nyitáskor ne jusson ki,ha valahogy mégis megcsinálnánk biztos kerítést. Szóval biztos kijutna folyton. Fent meg ahogy írtam lehetetlen bezárni ezért keresek ilyen megoldást. Köszönöm ha tudtok segíteni.

#macska #nyakörv #cica #Macskabiztosnyakörv
2023. febr. 8. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy létezik.
2023. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerelj fel olyan kerítést, hogy ne tudja elhagyni a kertet. Nincs károsabb, mint az ilyen macskák
2023. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Olvastam valahol, hogy létezik "villanypásztor" amit a talajba kell beásni és valamilyen mechanizmussal működik. Próbálj meg utánakeresni.
2023. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: [link]
2023. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2023. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #3#4#5-ös a segítséget. Utána járok. :)
2023. febr. 8. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ki, és miért pontozta le a kettes válaszomat? Mi hibás az állításomban?
2023. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én a te kommentedet sehogy nem értékeltem, sem negatívan sem pozitívan, szóval a elehetőség egyikére sem nyomtam. Szimplán ignoráltam, mivel a megjegyzés rovatban kifejtettem, hogy a macskabiztos kerítés sajnos miért nem opció.
2023. febr. 8. 20:12
 9/11 A kérdező kommentje:
*szóval a 3 lehetőség
2023. febr. 8. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ne tarts cicát
2023. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!