Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskahalo erkelyre?

Macskahalo erkelyre?

Figyelt kérdés

Nehany kerdesem lenne, koszonom a segitseget :)

Szegeny kiscicum meg van halva az unalomtol, meg van zavarodva mikor hazaerunk

Az erkelyt szeretnem felszerelni ezzel a haloval, ha mar tul leszunk ezen nyitva hagyhatjuk az erkelyajtot hogy egesz nap az erkelyen lehessen es lekosse magat? Van ez olyan biztonsagos?(harapasbiztos halot neztem)

A halon kivul kell masmilyen “alkatreszt” vennem kell?

Nekunk ilyen felboltiv alaku az erkelyunk,jelent ez gondot?

Egyszeru a felszerelese?



#Macskahalo
2023. ápr. 13. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem, vagy kevésbé gyekorlott barkácsolónak nem egyszerű a felszerelés


A hálót keretbe kell foglalni és a keretet kell a ház vagy erkély szerkezethez rögzíteni.


Kell még macskaajtó is ahol ki-be tud közlekedni. Télen nem jó ötlet nyitva hagyni az ajtót, ezért kell ez a kis szerkezet. Üvegajtóba csak szakember tudja jól beepiteni.

2023. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A parom felszereli, de erdeklodtem az iment a zooplus-nal hogy a csomag mit tartalmaz, kell-e meg hozza vennem valamit de nem kaptam erdemleges valaszt.

Sajnos nekunk boltiv kialakitasu az erkely , ide kerestem volna valami olyat amit tobb ponton lehet rogziteni mert ide keret sajnos nem valo

Kisvarosban elunk, a legkozelebbi varos 60km, de sajnos ott sincs olyan szakerto aki megcsinalna :/ :)

2023. ápr. 14. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen

Ezt lattam, de nekunk Bp kb oda-vissza majdnem 500km… biztosan horrorisztikus ara lenne, de azert megkerdezem hetfon, bar nem sok eselyt latok ra:/

2023. ápr. 14. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az valóban elég messze van. :(
2023. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Akkor egy nem szakszerű, kokányolós megoldás :


Megveszitek a macskahálót és rögzítőszalaggal szegmensenként (fonat tagonként hilti szalaggal) rögzítsétek úgy, hogy az ívet bevágjátok. Azt gondolom, ha nem megy se így se úgy (messze van, drága, tudomisén,) akkor menjen inkább a macska vagy b..szus ne engedjétek ki.

2023. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barkácsoljatok, semmi gond ezzel írtad hogy a párod felszereli. Hát akkor szerelje, nincs kérdés. Az ívet vágjátok, sürűbben kell rögzíteni.sima felületekkel nincs gond

Ha nem szakszerű a szerelés és kiugrik vagy mászik a cicus akkor legközelebb sűrűbb rögzítést használj.

Tehát vagy ügyes partner, ügyes szakember, vagy ejtőernyőző cica. Sajna más opció nincs

2023. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es koszi :)

Nem nem akarok megoldast, en csak megkerdeztem hogy alap a halo eleg vagy venni kell hozza meg palcat(mittomisenmianeve) meg egyeb kiegeszitoket

Tavaly fogadtam be az utcarol ezt a cicust aki beteg volt es korosan sovany, nem az a “szarokbeleazegeszbe” fajta vagyok akinek semmi sem jo ha csinalni

Kell valamit😊

2023. ápr. 15. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!