Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaháló az erkélyre....

Macskaháló az erkélyre. Mindenképpen kell rögzítőrudat és bilincset vennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék macskahálót az erkélyünkre, mert a cicám 100% hogy első percben kiugrana, így viszont nem tudunk sem rendesen szellőztetni,sem a teraszt használni.

Teljesen sima erkélyről beszélünk, felül és oldalt fedett,az üveg és a korlát között pedig nem akkorák a rések hogy kiférjen, tehát csak a felét kellene behálózni.

Nézegettem a hálókat, elvileg van hozzá tartozéknak rögzítőszalag, kampók és tiplik tehát a rúd nélkül is fel lehet tenni?

Mennyire fontos a rúd vajon?

Köszönöm a válaszokat!


2014. jún. 7. 12:41
 1/2 anonim válasza:

[link]

Mi ezt a hálót vettük meg, a szett mindent tartalmazott amivel rögzíteni kellett. Nálunk 3 szárnyas első emeleti ablakon van rajta, a magasságból adódóan kellett vele küzdeni de ezt csak akkor tudod kikerülni ha földszintre kerül :D Hamarosan költözünk a negyedikre, az erkélyre uezt fogjuk feltenni. Fontos nagyon h harapásbiztos legyen...nálunk 2 macska gyűri ez egyik 4,5 kilós...kárt nem tudtak benne tenni.

2014. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyanezt néztem ki én is, ezek szerint nem kell a rúd, tényleg minden benne van. Szuper :) Köszönöm, mindenképpen harapásállót veszek, mert az én macskám egy fenevad, tuti tönkretenné a simát.
2014. jún. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!