Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan bírjam mozgásra a macskám?

Hogyan bírjam mozgásra a macskám?

Figyelt kérdés
Próbálok vele játszani a játékaival, de akkor is csak fekve, a mancsát mozgatva játszik vele, hameg odébbviszem hogy mozogjon is nem megy utánna, inkább fekszik. Valami módszer hogy mozgásra bírjam? Szerintem kicsit dundi szóval jó lenne😅❤️ (szobacica)

#macska #mozgás #macskajáték #Dagimacska #Macskafogyás
2023. ápr. 15. 10:32
 1/6 anonim válasza:
68%
kajával
2023. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mozgékony a cica, akkor nehéz mozgásra bírni :D A macskákat úgy lehet legjobban lefogyasztani, ha kevesebb kaját adsz neki (azért ne koplaltasd, az nem tesz jót neki). De ahogy #1 is írta, kajával megpróbálhatod :D
2023. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem egy frappáns képzavar, hogy a dagi cicát - akit le kéne fogyasztani - kajával akarjátok rávenni a mozgásra? 🤣🤣🤣

Amúgy meg: kevesebbet kell neki adni. Tudom, hogy nehéz, mert nálunk is van egy haspók macska 😻

2023. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, úgy gondoltam a kajával való mozgatást, hogy a napi adagját felcsíkozva egy zsinór végére köti, és ha elkapja a cica, megeheti. Mondjuk nálunk nagyrészt husit kapnak a cicák, táppal ezt nehéz kivitelezni :D
2023. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivartalanított érdemes steril kaját venni neki, abban kevesebb az energia. Szoktak adni kimérőpoharat is az ajánlott napi adaggal. Macskák napközben amúgy többnyire pihennek, reggel és kora este aktívabbak akkor próbálj vele jobban játszani.
2023. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
69%

A koplaltatás szerintem nem árthat. Csökkentett fejadag mellett is lehet egészséges és tovább él.Nekünk akadt egy macska ahova költöztünk. Kihalt a gazdája de előtte sokáig beteg volt , nem bírta ellátni az állatait.

Gondolom a cica a szomszéd udvarokban lopta az állatoktól a betevőjét.Láttuk patkányt fogni, ezt nem ette letette nálunk.

Szerintem évekig nélkülözött a macska mire mi elkezdtük etetni, volt, hogy hetekig nem láttuk de az övé ez a ház, mindig itt élt míg volt gazdája. Most szép , sovány, tiszta, okos és ügyes és életre való a mi új kiskutyánkkal szemben.

2023. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!