Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan bírnám mozgásra bírni...

Hogyan bírnám mozgásra bírni a cicámat?

Figyelt kérdés
Kinti-benti cica volt, de most már csak napi 5percre megy ki, akkor is azért mert ki van rakva. próbálok vele játszani is ,de semmi játék nem érdekli. csak kajával tudom megmozgatni, de avval is csak akkor hha nagyon éhes. 7en vannak a többiek jó formában vannak, de őneki már hája is van... (nem kapnak olyan sok kaját, hogy csak úgy elhízzanak) Előre is köszi a válaszokat 12/L
2009. nov. 16. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

sajnos a cicák már csak ilyenek:)

én azt szoktam csinálni az enyémmel, hogy addig dögönyözöm, még le nem esik neki, hogy játszani is kéne picit. Általában a hasát, v a tappancsát vakargatom ilyenkor, akkor bevadul kicsit.

2009. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, az a gáz h egy az bolond macska nem bírja ha vki bántja alvás közben, és akkor szrzek egy-két sebet a kezemre...
2009. nov. 16. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
mi mostanába bevezettük esténéként fél óra futkározás a lézermutató után. bevált.
2009. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél fel 1 bőrkesztyűt és úgy piszkáld, én is úgy szoktam az enyémet:)
2009. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én egyik cicusom is elég tunya, de a cicapecától teljesen begerjed. :)
2009. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal a válaszadóval aki lézermutatóval tornáztatja a cicát.

Mi is ezt szoktuk. Az állatorvos szerint nagyon hasznos a cicának, mert először is mozog, másodszor pedig feléled benne a vadászösztön, mivel ő a pici piros pontot bogárnak nézi.

Egy lézer mutatót a kínai piacon már 300-500,-Ft-ért kapsz. Sok sikert.

2009. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámnak van ping-pong méretű szivacslabdája, amit ha eldobok, akkor utánarohan. A lépcsőházba ledobom a lépcsőn (3-on lakunk) és leszalad utána, majd visszahozza.
2009. nov. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huh az én macskám nagyon érdekesen van összerakva..:D Drága plüss egér játék nem érdekli!Egyedüli favorit a pl Nestea kupakja alatt lévő "karika"(Ami hozzá van kapcsolva a kupakhoz és szét kel lválasztani hogy kinyíljon).Ha leszedek neki egy olyat akár órákig is elpöckölgeti magának:)
2009. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!