Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lett egy csomó a macska...

Mitől lett egy csomó a macska nyakán?

Figyelt kérdés
A nyaka jobb oldalán egy nagy dudor jelent meg, viszonylag hamar. Voltunk orvosnál, nem volt benne folyadék, egyelőre nem tudjuk, mi lehet. Kap most gyógyszert és megyünk majd kontrollra, de érdekelne, másnak volt-e hasonlóval tapasztalata. 9 éves ivartalanított macska, kedve és étvágya jó, nem fáj neki.

2023. ápr. 15. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szóval az orvos nem tudja? Akkor itt biztos sikered lesz.
2023. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
így kép alapján én azt mondom hogy nem tudom
2023. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk - amikor hirtelen lett egy nagy dudor a cica nyakán -, az tályog volt. De gondolom, a doki észrevette volna - ha kicsit is ért hozzá -, ha az lenne.
2023. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy ért, már voltunk nála más macskával és könnyedén megoldotta a problémát, műtötte is, minden szuperül ment. Mivel ilyen hirtelen jelent meg, tályog volt az első tipp, azonban nincs benne semmilyen folyadék. Így a gyógyszertől vártunk volna eredményt, de nem reagál rá. Reméltem, másnak van valamilyen tapasztalata ilyen esetben, de akkor ezek szerint nincs, marad a gyógyszeres kezelés és a kontrollok.
2023. ápr. 15. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg sem próbált belőle mintát venni?
2023. ápr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mintát akkor nem, leszívni próbálta.
2023. ápr. 16. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig kellett volna. Ha nem tudta leszívni, ez lett volna a logikus.
2023. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!