Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Karomvágás: nem marad nyugton...

Karomvágás: nem marad nyugton a cica?

Figyelt kérdés

Nagyon utálja a cicám a manikűrözést. Hogy tudnám megoldani, hogy nyugodtan üljön arra a pár percre?


Törülközőbe csavarás működik?


2023. ápr. 20. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én be szoktam csavarni a takaróba, vagy a párom szokta megfogni addig.

5 cicánk van.

2023. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utána mindig jutalmazom, így valamennyire tűri.
2023. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Helló, én is vagy csavarom a cicát, vagy mondjuk téli kabát ujjába bújtatom vagy pedig amikor látom, hogy valahol elaludt, gyors odamegyek és levágok pár körmöcskét amíg engedi, majd többször így amíg mindegyiket le nem vágom.
2023. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt olló helyett profibb csipeszre váltottunk, egyszerűbb vele dolgozni.

Másrészt mindig ketten csináljuk, párom fogja a macskát (grabancolja vagy átöleli - a két macskánknál más módszer válik be), míg én csak a mancsot fogom és csippentem a karmot.

A végén jutifali.

2023. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ez két emberes munka. Az egyik ember megfogja, magáhozöleli és fogja a lábát. A másik meg levágja.


Ha meg nincs más aki lefogja akkor úgy szoktam csinálni, hogy ameddig engedi nagyjából. Ha csak 1 körmét engedi akkor egyet. És így szép lassan levágom neki.


Általában amikor felkel utána szoktam elkapni, mert akkor viszonylag nyugisabb.

2023. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oke, en egy kicsit extrémebb megoldast láttam. Pont tegnap mutatta a videot a felesegem.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=0iiraDuxVYw

2023. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig akkor csinálom, mikor mélyen alszik. Van, hogy egy alkalommal le tudom vágni mindet, ha nem, megint kivárom, hogy elaludjon.
2023. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!