Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg bűnös vagyok azért,...

Tényleg bűnös vagyok azért, mert nem engedek be egy macskát sem a házba,és nem engedem,hogy az asztalon futkározzanak?

Figyelt kérdés
Az anyósoméknak van 12-3 macskájuk,bent vannak velük a házban, mindenhol jöhetnek-mehetnek,még azonos em akadnak ki,ha beviszik az egeret/galambot, bármit. Nálam a saját házunkban mások a szabályok, nem jöhetnek be a macskák,ha véletlenül belógnak, akkor kiteszem,vagy kizavarom őket. Az anyós morog ezért, meg vitát nyit arról,hogy nálam ez a szabály..mert a macska így a macska úgy...Hát azért köszönöm szépen, arra jöttem be,hogy a macska az étkezőasztal közepén nyalta a seggét,meg vakarózott..na ez kicsit sok..ráadásul a szomszédé volt..Belógott az ajtón amikor a párom nyitva hagyta az ajtót,mert tele volt a keze valamivel.
2023. ápr. 23. 02:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is kiraknám őket.
2023. ápr. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%
Nem.
2023. ápr. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ennyi macska eleve indokolatlan, bár, ha mentették őket rendben, jót tettek velük.

Kinti macskát biztos nem engednék be higiéniai és egyéb problémák miatt, így inkább nem is tartanék. Kinti-benti macska esetében én “macskabiztossá” tenném a ház azon részeit, ahova bemehet. Benti (pl. panelban, ivartalanított, ami nem mászkál ki) macska nem zavarna, hogy mindenhol ott van.

A helyedben engem is zavarna, hogy a macska esetleg ott ette a döglött egeret, ahol én mondjuk szendvicset akarnék készíteni. Szeretem az állatokat, de azért a házamban ne vegyék át az uralmat.

2023. ápr. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
4-es Kretén madarász? Felfogod te egyáltalán azzal a nullás agyaddal, hogy mekkora szerepe van a természetben a madaraknak, te Isten barma!?
2023. ápr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Vagy kint, vagy bent.

Ez rohadt undorító, hogy 12 van és mindenféle dögöt bevisznek. A 12 macska is milyen retkes lehet. Belelépnek kibt mindenféle sz4rba és belefekszenek utána az ágyba, asztalra rámennek. Pföh

2023. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
4-es, a macska kva sok kárt tesz a természetben, mert simán megfogja a védett madarakat is, pl, de az egybites agyad ezt úgysem fogja fel.
2023. ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Már megint te, kérdező? Már volt ugyanerről egy kérdés, ott is kiderült, hogy tök életszerűtlen a felvázolt helyzet... 99%, hogy kamu.

Találj ki valami újat vagy keress egy hobbit, az ég szerelmére!

2023. ápr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ezt már kérdezted egy párszor és továbbra is azt tudjuk mondani mint akkor. Kit érdekel az anyós az én házamban. Nem is értem hogy merülhet fel kérdésként ha te nem akarod beengedni.
2023. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A madarak igen is fontosak,és ha valaki szereti őket,és emiatt nem tart macskát,akkor mi van? És igen annyi sok a macska,hogy az már förtelmesen undorító..De van aki még azzal alszik..Bele tudtok abba gondolni,hogy éjjel a macska ott nyalja magát az arcod mellett, rád meg hullik a szőr,meg mindenféle sz...arcsimbók a seggéből..utána meg téged nyalogat? Hát köszönöm nem, házba nem való a macska!Nem véletlen mondták az idősek!Kutyának,macskának kint a helye!És abból is megvan a helyes mennyiség!
2023. ápr. 23. 12:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bűnös azért vagy, hogy nem gondoskodsz a saját macskáid zárt tartásáról, szökésének megakadályozásáról. Ha már igy konkrétan rákérdeztél.
2023. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!