Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire figyeljek oda, ha bent...

Mire figyeljek oda, ha bent szeretném tartani a kinti cicám?

Figyelt kérdés
Anya megengedte, hogy behozzam az 5 hónapos fiú cicum mert gyakran elcsavarog, így akarom megakadályozni benne+jó lenne am is ha ott élhetne velem. Mire figyeljek? (oltásai megvannak) mibe rakjam az almot? hol aludjon? stb..mindent szeretnék tudni a benti cica tartásról
2010. okt. 9. 16:43
 1/4 anonim válasza:
Vannak kimondott alomtálcák. Hogy hol aludjon? Nekem nem a helyén aludt, hanem épp ahol jónak talállta. Álltalában rajtam vagy mellettem. Ha vannak törékeny dolgaid akkor jobb, ha biztonságos helyre pakolod őket. Ha van még kérdésed, írhatsz privit nyugodtan.
2010. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szafica ***** válasza:
hát mivel eddig kinti cica volt, így lehet,hogy gyakran kivágyik majd megint, és mindig nyarvogni fog az ajtó előtt.de amúgy ha nem akarod,hogy sokat csavarogjon ivartalanítsd majd.
2010. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, nehogy kiszökjön. Ha már megszokta a kinti szabadságot, mindig kivágyik majd. Akár ivartalanítva van, akár nem.
2010. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, almot alomtálcába, tálcát félreeső helyre. Fekhelyet majd keres magának. Kaparófa legyen.
2010. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!