Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányás után érdemes/kell a...

Hányás után érdemes/kell a cicáknál is "diétát" tartani?

Figyelt kérdés

Cimám (17 hetes) ma hányt, előtte rágcsált száraztápot és ahogy elnéztem azt is hányta ki kb fél óra múlva, mert még nem nagyon volt megemésztve. Nem tudom mitől lehet, ilyet még nem csinált, pedig mindig ezt a tápot kapja. Talán habzsolt?

Megmostam a pofiját hideg vízzel, azóta nincs panasz, sőt neki állt játszani.

Mi a teendő a cicáknál ilyen esetben? Azon kívül, hogy figyelem és ha rosszabbodik irány az állatorvos. Olyasmire gondolok, hogy kapja a szokásos konzervet estére vagy inkább csak a "diétás" száraztáp maradjon előtte?

Bocsi ha furán hangzik a kérdés, de ő az első cicám és még nem kerültem ilyen helyzetbe.


2011. szept. 2. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

a cicák gyakran hánynak. kínáld meg, ha elfogadja nyugodtan egyen.

ha nem akar enni ne erőltesd.

de, ha a második evés is kimarad , akkor már lehet, hogy gond van.

2011. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor megpróbálkozom a vacsival:) remélem nincs komoly gond, jó jelnek veszem, hogy hirtelen átment bűn rossz cicába és elkezdte rágcsálni az ujjamat, meg ellopni a cuccaimat és ugrál összevissza :)
2011. szept. 2. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor hál istennek nincs baj, csak mohó volt:))

a beteg cica szomorú és gubbaszt.

sok sok örömet kívánok a cicázáshoz.

2011. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

úgy látszik az aggodalom nagyobb volt mint a baj :) a konzervet szépen bevágta és azóta sem történt "baleset" :) itt dorombol mellettem :)

2011. szept. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!