Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám meg fog ismerni?

A macskám meg fog ismerni?

Figyelt kérdés
Eltunt mar honapok ota, vandorlo kismacska volt, tolunk is mar ketszer eltunt, es most meg van, hogy hol az uj otthona. Egy neninel van, akivel ismerjuk egymast, de mar nem fogom hazahozni, mert a mar nagyobb es a masik macskam (az anyukaja) sem hiszem, hogy kepes lenne osszeszokni vele, meg jo kezekben van, es egyszer el fogok menni meglatogatni. Vajon meg fog ismerni, hogy en vagyok az eredeti gazdaja?

2023. máj. 11. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem
2023. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem biztos.Ha sokat volt veled és szeretett téged akkor talán.
2023. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha a macskád lenne, nem kóbolrolna meg tűnne el, hanem normálisan tartanád, szóval hagyd békén azt az állatot. Te egy idegen leszel a számára, aki hagyta elcsászkálni.


Lehet lepontozni, de felelőtlen vagy.

2023. máj. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
es szerinted mit kellett volna tennem? megkotni, mint egy kutyat? nem benti macska volt(esetleg nagyritkan bejartak), nem tudtam es szerintem egy kinti hazimacskat nem is lehet csak a sajat portadon tartani. ettol fuggetlenul teljesen normalisan volt tartva, es ivartalanitva is volt:) nem vagyok felelotlen, mert van mellette egy masik macskam is, aki sosem tunt el. akirol pedig szo volt macskarol, o mar masodjara tunt el, mert egyszeruen ilyen beallitottsagu volt, meg szerintem kozrejatszhatott az is, hogy eleg szep cica volt, es siman felkaphattak, mert emellett baratsagos is.
2023. máj. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!