Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Cica2010 kérdése:

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
Kormi a macskám egy pár napja nem bírja mozgatni a hátsó lábait,ül a ládában és néha nagyon nyávog.Mióta megjöttek az ukránok,mindig hoznak neki kaját,és ő persze mindet bezabálja. Mi történhetett vele.Fiú,4 éves ,kinti macska.

2023. máj. 12. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ukránok? Mi van? Vidd el állatorvoshoz.
2023. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lebénult. Azonnal orvoshoz kell vinni! Most! Valószínűleg nagy fájdalmai vannak, azért nyávog nagyon.
2023. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármi. Egy orvosi vizsgálat többet mondana
2023. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos!
2023. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja lebénult, nyávog...


Fel nem foghatom, hogy képes valaki napokig nézni egy állat szemvedését!?


Miért nem vitted orvoshoz?


A kérdés költői, biztos: nincs állatorvos 300km-es körzetben, nincs autó, nincs állatorvos, aki kimenne házhoz.........


Ismét itt egy "felelősségteljes" gazda a "boldog" kinti macskájával.

2023. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te lebénulnál deréktől lefelé, várnál még egy kicsit azzal az orvossal?!
2023. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jöttek ide az ukránok? Eddig miért nem vitted orvoshoz? Néha úgy érzem nem csak az állatokat kéne ivartalanítani...
2023. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Emberek sajnos nem én döntöm el hogy visszük e orvoshoz vagy nem,gyerek vagyok,az anyukám dönt,szerinte jobban lesz én nem parancsolhatok az anyukámnak
2023. máj. 13. 22:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok, ez nem jó kifogás, nekem is ezt mondták, még kisállathordozóm se volt, úgyhogy kézbe vettem és elsétáltam vele, aztán a saját pénzemből fizettem. Szerencsére az enyémnek nem volt ekkora baja...


Anyudnak egyébként gratulálok, ha ne adj Isten ő is lebénul nehogy elmenjen orvoshoz, majd úgyis jobban lesz :D

2023. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, neked aztán felelősségteljes anyukád van és ezt a példát mutatja neked. Nem tud ennyit se gondolkodni, hogy ha le van bénulva a macska, sír a fájdalomtól, akkor nem túl valószínű, hogy jobban lesz? Ez állatkínzás amit a törvény büntet, jó ha erre felhívod a figyelmét. Ha lehet kérj meg egy NORMÁLIS felnőttet, hogy legyen szíves vigyen el a téged meg a macskát állatorvoshoz, vagy segítsen keresni egyet amelyik kimegy házhoz
2023. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!