Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak hasmenése volt,...

A macskámnak hasmenése volt, elvittem állatorvoshoz, kapott speciális tápot, meg két fajta gyógyszert, a hasmenés elmúlt, viszont azóta gyengébbnek tűnik a macska, ez normális?

Figyelt kérdés

Nem volt semmi komolyabb baja, ugyanúgy sokat ivott, és evett, csak hasmenése volt, ugyanúgy játékos volt, sokat futkározott bent a lakásban, sokat játszott.


Az orvos megvizsgálta, azt mondta semmi komolyabb baja nincs, és felírta a fent említett dolgokat.


Mióta szedi a gyógyszert és a speciális tápot, azóta bár nincs hasmenése, sokkal enerváltabbnak és gyengébbnek tűnik nekem, és olyan mintha "rosszabb kedve" lenne és fáradtabb.


2023. jan. 20. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy csak bent tartott cica, minden oltást megkapott, és ivartalanítva is van.
2023. jan. 20. 11:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kapott?
2023. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Protexin illetve metrcare vet 250mg, az orvos utasításainak megfelelő adagolásban adtam a macskának.
2023. jan. 20. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikum szerintem lenyomhatja. Meddig kapja még? Én Vetri dmg immunerősítőt adtam a macskámnak, mikor (más)gyógyszeres kezelést kapott, attól kicsit felélénkült.
2023. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még a mai nap kapja a metrcare-t, a másik az pedig még 8 napra elegendő neki.
2023. jan. 20. 11:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez az immunerősítő jó ötlet, veszek is a mai napon, köszönöm szépen!
2023. jan. 20. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy eszik-iszik és "csak annyi" a baja, hogy nem olyan játékos, többet alszik, én megvárnám, hogy a alakul a napokban, amikor már nem kapja a antibiotikumot. Illetve az immunerősítő mindenképp jó ötlet szerintem, ha belefér.
2023. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!