Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A benti macskák unatkoznak?

A benti macskák unatkoznak?

Figyelt kérdés

kinti 4 éves macskát fogadtam örökbe lakásba, van egy csomó játéka (hajnalban játszik velük), meg ha otthon vagyunk, próbálunk játszani vele (pár percig tudom lekötni)

ivartalanított fiú, de nem igazán jött ki eddig más macskákkal, úgyhogy másikat nem merek hozni mellé

nagyon nyugodt, bújós, dorombolós amúgy, csak nem tudom, nem ingerszegény-e neki ez az egész



2023. máj. 22. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Unatkozó macska rágja a kábeleket, rombol, sirdogál, nyivákol az ajtó elött, borogat stb. Ameddig elvan veletek meg a játékaival addig jó neki szerintem. Ha van egy ablak ahonnan tud mozizni az sokat segit.
2023. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmiben nem tett még kárt (pedig még bőrkanapé is lenne, de sose karmolaszta), a termékei is mindig az alomban vannak. Csak hát egyedül van sokszor egész nap, és ha megjövünk, annyira jön az ember után, hogy gondolom igényli valaki társaságát.
2023. máj. 22. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggódsz akkpr vegyél neki önfoglalkoztató játékokat. Zoopluson sokféle van.

Nálunk a vasút a nyerő

2023. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A háziasított macska bentre való

Kint veszélyben az életük

2023. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy macska sohasem unatkozik.
2023. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem… nem is lehet őket sokáig egyedül hagyni
2023. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!